Bizimle iletişime geçin

Haberler

BULANCAK’A BİSİKLET YOLU YAPILIYOR

Giresun Bulancak Belediyesi tarafından, sahil şeridinde yer alması planlanan 8 km uzunluğundaki bisiklet ve yürüyüş yolunun yapımına başlandı.

Giresun Bulancak Belediyesi tarafından, sahil şeridinde yer alması planlanan 8 km uzunluğundaki bisiklet ve yürüyüş yolu yapımına başlandı.

Giresun Bulancak Belediyesi tarafından, sahilde Fatoğlu Kavşağı ve Pazarsuyu Balıkçı barınağı arasında projelendirilen 8 km uzunluğundaki bisiklet ve yürüyüş yolunun yapımına başlandı.

Bulancak Belediyesi tarafından yapılan bisiklet ve yürüyüş yolu proje alanında incelemelerde bulunan Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar konu hakkında açıklamalarda bulundu.  

“Bulancak’ı tekrar denizle buluşturacak bisiklet ve yürüyüş yolu projemiz tamamlandığında görsel anlamda şehrin güzelliğine güzellik katacak. Sosyal anlamda da çok değerli bir proje olacaktır.

Projede bisiklet ve yürüyüş yolunun yanı sıra, aydınlatma, ağaçlandırma-yeşil alan, oturma grupları ve spor aletleri de yer alacak olup, sadece aydınlatması 4 milyon lira tutacak. Proje bu yıl içinde tamamlanacak” dedi.

Bulancak bisiklet yolu çalışmaları

Belediye Başkanı Yakar; “Bulancak’ta söz verdiğimiz tüm projeleri bir bir hayata geçiriyoruz. Son dönemde başlattığımız ve bitme aşamasına gelen diğer projelerimizi de hızla tamamlıyoruz.

Sarayburnu Camii yanında yapımı devam eden yine Doğu Karadeniz’in en büyük millet bahçelerinden olan Bulancak Millet Bahçemiz yüzde 40 oranında tamamlanmış olup, Mayıs-Haziran gibi bitmiş olacak.

Tüm bu projelere, bütçeleri ve Bulancak ölçeğinde baktığımızda ne kadar büyük bir iş yaptığımız daha iyi anlaşılacaktır. Projelerin tamamı 2021 sonu ve 2022 içinde tamamlanmış ve Bulancaklıların hizmetine açılmış olacaktır. Şimdiden hayırlı olsun” diye konuştu.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

BİSİKLETLİ BİR COĞRAFYA KİTABIYDI FİKRET ALBAY

Editoryal

SALCANO SAKARYA TRANSFERE DEVAM EDİYOR

Editoryal

FAT BİKE İLE KARTEPE MACERASI

Editoryal

BREZİLYALI BİSİKLETÇİ BEYŞEHİR’DE

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!