Bizimle iletişime geçin

Editoryal

SALCANO YERLİ TURDA BU AY: ALANYA ROTASI

Cyclist Türkiye bu ay Salcano Yerli Tur’da Dim Çayı’nın eşsiz rengi ve Alanya’nın doğal güzellikleri eşliğinde pedalladı. Alanya rotasının ayrıntıları Ocak sayımızda, rotanın güzelliklerini gösteren videomuz ise Youtube kanalımızda yayında.

Cyclist Türkiye bu ay Salcano Yerli Tur’da Alanya’da pedalladı. “Sabah günün aydınlanmasından, akşam güneşin batışına kadar, Dim Çayı nereye biz oraya” diyerek Dim Çayı’nın eşsiz rengi ve Alanya’nın doğal güzelliklerine şahit oldu.

“Dim Çayı ile birlikte rotamızı çayın kaynağına doğru kırıyoruz. Bunun için yeni Dim Çayı yoluna sapıyoruz. Bu sefer solumuzda Dim Çayı’nın harikulade manzarası ve suları bize eşlik ediyor. Çayın görseli eşsiz olmasına eşsiz ancak tüm Türkiye’de etkisini gösteren su sıkıntısı Dim Çayı’nı ve haliyle Alanya’yı da vurmuş. 

Alanya İl Gençlik Spor antrenörü Akın Kılıç, çay yatağını işaret ederek, eski seviyesini gösteren izleri gösteriyor. Şimdiki seviyesiyle aradaki fark bariz olduğu kadar düşündürücü de. Rotamızın bundan sonraki kısmını tarif etmek ise oldukça kolay. Dim Çayı solumuzda kalacak şekilde, Dim Baraj Gölü’ne kadar pedal çeviriyoruz.”

Alanya rotasının güzelliklerini gösteren videomuz yayında:

Kırklareli rotamız için tıklayın.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

Klasikler başlıyor!

Haberler

PELOTONUN 2021 MAYOLARI

Editoryal

MAYOLARIN ÖYKÜSÜ – CARRERA

Editoryal

UAE TOUR BU PAZAR BAŞLIYOR

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!