Bizimle iletişime geçin

Haberler

Yeni Velocio Unity Mayosu İklim Değişikliği ile Mücadeleyi Hedefliyor

Tasarım ilhamını yükselen deniz seviyesinden alan yeni Velocio Unity mayosu, iklim değişikliğiyle mücadele için bağış toplamayı hedefliyor

Velocio, sınırlı sayıdaki Unity forma serisini 2017’de, yalnızca çeşitli toplumsal sorunlara yönelik farkındalık yaratmak için değil, aynı zamanda bu konularla ilgili bir şeyler yapılmasına destek olmak için para toplama amaçlı olarak piyasaya sürmüştü.

Önceki versiyonlarının ise ruhsal bozukluklarla mücadele, ABD’nin güney sınırındaki mülteciler ve göçmenler için yasal hizmetler sağlama ve Amerikan Sivil Özgürlükler Birliği, İnsan Hakları Kampanyası, Uluslararası Af Örgütü ve Dünya Bisiklet Yardım Kuruluşu gibi hayır kurumları aracılığıyla “birlikteliği pekiştirmek ve kutlamak” gibi hedefleri vardı.

“ Tasarımında ilhamını yükselen deniz seviyesinden etkilenen kara kitlelerinden alan 2021 Unity forması, tüm insanlık olarak daralan zamanımızın ve hepimizin karşılaştığı kayıpların fiziksel bir temsilidir.”

Cycling Tips haberine göre, Velocio, bu formadan elde edilen tüm karı, müşterilerin sipariş esnasında seçebilecekleri üç iklim odaklı kuruluştan birine bağışlayacak: “insan hakları üzerinden iklim krizine odaklanan” Çevre Adaleti Vakfı; uluslararası enerji kullanımını fosil yakıtlardan daha yenilenebilir kaynaklara yönlendirmek için çalışan ”350.org”; ve gelecek nesiller için dış mekanları ve faaliyetleri iklim değişikliğinden korumaya odaklanan ‘’Kışlarımızı Koruyun’’ kuruluşu.

‘’İklim değişikliğiyle mücadeleye yardımcı olmak için yeni bir forma daha almak mantıklı mı?’’ sorusuna gelince, -insanların yapması gereken şey daha az ürün satın almak olduğuna göre- Velocio bunu çoktan düşünmüş gibi görünüyor.

“İnsanları, forma ihtiyaçları yoksa sadece bağışta bulunmaya teşvik ediyoruz ve bu seçenek de web sitesinde yer alıyor.” diye yanıtladı Velocio’nun kurucu ortağı Andrew Gardner.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Salko Bisiklet ve BİSED Yönetim Kurulu Üyesi Bayram Akgül Avrupa Bisiklet Endüstrisi Konfederasyonu (CONEBI) Yönetim Kurulu Üyeliğine Seçildi

Uncategorized

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!