Bizimle iletişime geçin

Haberler

Beykoz’un bisikletli zabıtaları devriyeye başladı

Beykoz Belediyesi bünyesinde oluşturulan “Bisikletli Zabıta” ekipleri, denetimlerine başladı

Beykoz Belediyesi tarafından oluşturulan Bisikletli Zabıta Ekipleri, ilçeye hızlı ve modern bir şekilde hizmet sunarak, çevreye ve ekonomiye de katkı sağlayacak.

Beykoz sakinlerinin, turist ve ziyaretçilerin huzuru için sahillerde görev yapmak üzere oluşturulan Bisikletli Zabıta Ekipleri, meydanlarda ve özellikle İstanbul’un en uzun sahil şeridine sahip olan Beykoz’da denetimlerini yapacak.

Beykoz’un bisikletli zabıtaları görev başında

Beykoz Belediyesi’nin kurduğu Bisikletli Zabıta Ekipleri aldıkları eğitimler ile parklarda, sahil boyu yollarda ve mesire alanlarında sosyal yaşamı olumsuz etkilen kişi ve unsurlara karşı görev yapacak, gerekli durumlarda uyarıda bulunacak. Sahilde satış yapmak isteyen seyyar esnafı, piknik alanlarında mangal ve semaver yakan kişiler de ekiplerin denetiminde olacak.

Bisiklet sevdası bilinen Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, ilçeye de bisiklet geleneğini taşıdı. Aydın, bisikletli zabıtaların sezonu açtığını belirterek, Twitter hesabından, “Her yerde ve özellikle de sahil şeritlerinde tedbirlere uyumu denetleme konusunda görev başındalar. Manzaraya kapılıp tedbirleri gevşetmiyor, maske-mesafe kurallarına uymaya devam ediyoruz değil mi?” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Beykoz Belediyesi

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Team Polti Kometa, 2024 yılında Ivan Basso ve Alberto Contador bisiklet projesinin yeni adı olacak

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!