Bizimle iletişime geçin

Haberler

2021 Türkiye Yol Bisikleti Şampiyonası sona erdi

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından 17-20 Haziran 2021 tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Yol Bisikleti Şampiyonası sona erdi

Fotoğraf @images.bk / Instagram

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından 17-20 Haziran 2021 tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Yol Bisikleti Şampiyonası’nda, 40 takımdan 645 sporcu büyük bayanlar, büyük erkekler, genç erkekler, yıldız erkekler, yıldız B erkekler, yıldız bayanlar ve genç bayanlar kategorilerinde ter döktü.

Organizasyonun ilk gününde zamana karşı yarışlar, ikinci günü elit erkekler yol yarışları ve üçüncü günü ise elit kadınlar yol bisikleti yarışları koşuldu.

Fotoğraf @images.bk / Instagram

Yarışta elit erkeklerde şampiyonluğu Salcano Sakarya BB’den Onur Balkan, ikinciliği takım arkadaşı Batuhan Özgür, üçüncülüğü ise Team Sapura Cycling’ten Ahmet Örken elde etti.

Fotoğraf @azizebkr_ / Instagram

Elit kadınlarda şampiyonluğu İTEK’ten Azize Bekar kazanırken, DEU Cycling’ten Esra Kürkcü ikinci, Giresunspor’dan Bisiklet Takımı’ndan Ezgi Bayram ise üçüncü sıraya yerleşti.

Elit kadınlar zamana karşı yarışta Giresunspor Bisiklet Kulübü’nden Ezgi Bayram birinciliği, İTEK Bisiklet’ten Azize Bekar ikinciliği, Bisan Team’den Beste Hepkaradeniz ise üçüncülüğü elde etti.

Fotoğraf @images.bk / Instagram

Elit erkekler zamana karşı yarışında Team Sapura Cycling için yarışan Ahmet Örken birinci, Spor Toto Cycling’ten Oğuzhan Tiryaki ikinci, Salcano-Sakarya BB için yarışan Mustafa Sayar ise üçüncü sıraya yerleşti.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!