Bizimle iletişime geçin

Haberler

Turkcell Granfondo İzmir için geri sayım başladı

78 Event ile iş birliğine girerek bisiklet yolculuğuna Bursa ile başlayan Turkcell, 13 Haziran’da ana sponsoru olduğu GranFondo Beykoz yarışı sonrasında hız kesmeden bisiklet sporuna yatırım yapmaya devam ediyor

Bisikletseverlerin bir araya geldiği GranFondo yarışları tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de giderek popüler hale geliyor. Özellikle açılmaların başlamasıyla GranFondo yarışlarının sayısında da katılımda da büyük bir talep oldu. Şimdi ufukta ise Turkcell Granfondo İzmir bulunuyor. Üstelik düzenlediği GranFondo yarışlarıyla rüştünü ispatlamış bir firma ve dev sponsorlar eşliğinde.

5 Eylül’de İzmir’de düzenlenecek olan Turkcell GranFondo İzmir yarışı hazırlıkları devam ederken Turkcell’in Ceo’su Murat Erkan, her fırsatta bisikletseverlerle bir arada olmanın vermiş olduğu güzel enerjiden ve bisiklet sporuna katkı sağlamış olmaktan çok mutlu olduklarını belirtiyor.

78 Event organizatörlüğünde düzenlenecek yarış toplamda uzun ve kısa olmak üzere iki parkur içermekte.

5 Eylül Pazar saat 8:30’da başlayacak olan yarışta kısa parkur 57km uzunluğunda olup toplamda 244 metre yükseklik içermekte. Uzun parkur ise saat 8:00’de başlayacak. 105km uzunluğunda ve sporcuların toplamda tırmanacağı yükseklik 888 metre olacak.

Turkcell’in Ceo’su Murat Erkan ile Turkcell’in bisiklet sporuna bakışını ve bu alandaki gelecek planlarını konuştuğumuz röportajı temmuz sayımızda bulabilirsiniz. Satın almak için linke tıklayabilirsiniz.

Kaynak: Cyclist Türkiye

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!