Bizimle iletişime geçin

Haberler

Bisan Bike Fit Dünyasına Adım Atıyor!

Bike fit’in önemi bilimsel çalışmalarca da kanıtlanmışken, Bisan Bisiklet sunduğu ücretsiz Bike Fit fırsatıyla kullanıcıların yüzünü güldürüyor

Her bisikletçinin sahip olduğu vücut ölçüsü, esneklik derecesi, bisiklet üzerinde önem verdiği ve sahip olmak istediği özellikler farklıdır. Bazı bisikletçiler uzun ve konforlu sürüşleri tercih ederken bazı bisikletçiler ise agresif duruşta kalabileceği, hızın ön planda olduğu sürüşleri tercih etmektedir. İşte Bike Fit tam bu esnada devreye girip mevcut bisikletinizin istediğiniz şartlara göre evirilmesinde yardımcı olur, üstelik sadece isteklerinize hitap etmekle kalmaz yanlış duruş bozukluğundan ötürü oluşabilecek ağrıları, daha da kötüsü sakatlıkları önlemede de büyük rol oynar.

Bike Fit ölçümü Bisan Art Gallery’de

50 yılı aşkın mazisinde birçok millî sporcu yetiştirmiş, Türkiye’nin birçok şehrinde bisiklet kullanımının yaygınlaştırılması için organizasyonlar ve sosyal sorumluluk projelerinin düzenlenmesine öncülük etmiş ve başarılarını sayısız kupa ve ödüller ile taçlandırmış olan Bisan bir ilke imza atıp Bike Fit ölçümünü, ilk kez 2021 yılında hem yurtiçinden hem yurtdışından gelen bayilerin, müşterilerin, bisikletseverlerin, modelleri yakından inceleyebileceği, gerektiğinde toplantılar yapabilecekleri bir alan olarak oluşturulan Bisan Art Gallery’de her marka kullanıcısına ücretsiz olarak sunuyor.

Bike Fit hakkında bilgi veren Bisan yetkilisi Ali Orçun Bal; ‘’ Bisan, Türkiye’nin en büyük bisiklet markası olarak sadece bisiklet üretip satmak dışında hem bisiklet farkındalığı yaratmakta de tüm bisiklet kullanıcılarını doğru ölçülerle sağlıklı ve konforlu bisiklet sürmesini sağlamak da sorumlulukları arasındadır. Sorumluluklarımızla ilerliyoruz’’ diyerek bu alanda yaptıkları ve yapacakları çalışmaların önemini bir kez daha gözler önüne serdi..

Kaynak: Cyclist Türkiye

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Team Polti Kometa, 2024 yılında Ivan Basso ve Alberto Contador bisiklet projesinin yeni adı olacak

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!