Bizimle iletişime geçin

Uncategorized

Uluslarası Likya Granfondo Heyecanı Başlıyor!

Fethiye Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulubü tarafından organize edilen, Fethiye Sporfest kapsamında 3 ekimde düzenlenecek olan Uluslararası Likya Granfondo Yarışı heyecanı başlıyor

Tarihi geçmişi ve sahip olduğu muhteşem coğrafyası ile tarihin her döneminde adından sıkça söz ettiren topraklar üzerinde düzenlenecek olan Uluslararası Likya Granfondo Yarışı uzun ve kısa olmak üzere 2 parkurdan oluşuyor.

Kısa Parkur

Yarışmacılar saat 9:10’da Fethiye sahil Bandı Kordonu Devlet Su İşleri (DSİ) önünden başlayacak olan kısa parkurda 62 km pedallayacak olup toplamda 332 metre irtifa kazacak. Detaylı parkur bilgileri ise:

Uzun Parkur

Saat 9:00’da Fethiye sahil Bandı Kordonu Devlet Su İşleri (DSİ) önünden başlayacak olan uzun parkurda ise yarışmacılar 91 km pedallayacak olup toplamda 527 metre irtifa kazanacak. Detaylı parkur bilgileri:

Yarışma sonunda kürsüye çıkacak olan sporculara verilecek olan  para ödüllerinin yanında bulundukları muhteşem coğrafyanın tadını çıkartabilmeleri adına, birinci olarak kürsüye çıkan sporcuya Babadağ’dan paraşütle atlama , ikinci gelen sporcuya tekne turu, üçüncü olarak kürsüye çıkan sporcuya ise safari turu hediye edilecektir.

Yarış hakkında daha fazla detaylı bilgi öğrenmek için https://www.fethiyesporfest.com/uluslararasi-likya-granfondo/ adresini ziyaret edebilir ve siz de bu heyecana ortak olabilirsiniz!

Kaynak: Cyclist Türkiye

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!