Bizimle iletişime geçin

Haberler

Wout van Aert’in NFT olarak satılan Galibiyet Anları 2000$’a Alıcı Buldu

Wout van Aert’in Mont Ventoux, Champs-Élysées ve Strade Bianche zaferlerinin fotoğraflarını NFT olarak almak için büyük bir talep oluştu.

Wout van Aert’ın en büyük yarış galibiyetlerinden üçünün fotoğrafı, müzayedeye sunulduktan sadece 24 saat sonra şu anda 2000 doların üzerinde bir değere alıcı buluyor. Belçikalı sporcu bu yıl Fransa Bisiklet Turu’ndaki Mont Ventoux ve Champs-Élysées galibiyetlerinin, ayrıca 2020 Strade Bianche zaferinin fotoğraflarını NFT olarak satışa çıkarttı. Non-fungible token (NFT); blok zinciri teknolojisi üzerinden kayıt altına alınan, dijital ortamda ürüne sahip olduğunuzu belirten bir sertifika.

Wout van Aert yaptığı açıklamada, “Tarihte ilk kez, kariyerimde öne çıkan üç önemli olay NFT olarak ölümsüzleştirilecek” şeklinde konuştu.

Momentible.io sitesinde fotoğraflara gelen teklifler, müzayedenin başladığı ilk gün boyunca sürekli artış gösterdi. Her bir fotoğrafın değerinin daha da artması beklenirken, 16 Kasım akşamına kadar satışlara katılmak mümkün.

Şu anda Mont Ventoux NFT’si, 1300 dolara alıcı bularak en pahalı ürün konumunda. Champs-Élysées ve Strade Bianche zaferlerinin görüntüleri ise 400 dolar fiyattan alıcıya ulaşıyor.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!