Bizimle iletişime geçin

Haberler

Bisikletliyi Tavşan Zannedip Ateş Etti

Geçtiğimiz pazar günü, İspanya’nın Alicante kentindeki Orgegia Dağı doğal park ormanında sürüş yapan bir bisikletli yaralandı.

Bisikletliyi tavşan zannettiğini söyleyen avcı, tüfeğiyle 100 ele yakın ateş etti. Europa Press’in haberine göre avcının gerekli tüm izinleri tamdı. Ayrıca, ateş edilen alan avlanmaya müsait lokasyonlar arasındaydı. Yapılan kontrollerde oftalmolojik testi geçemeyen avcı, bisikletliyi tavşanla karıştırdığını ve 100’e yakın el ateş ettiğini itiraf etti.

Olay meydana geldiğinde, Alicante yerel polis merkezine haber verildi. Yaralıyı tedavi etmek için çok sayıda sağlık personeli olay yerine gönderildi. Olayın ardından başlatılan soruşturmada, avcının dikkatsizlik sonucu suçu işleyip işlemediğinin tespiti için Ulusal Polis Teşkilatı sıkı bir çalışma başlattı.

Yaşananların ardından Orgegia çevresinde avlanmanın yasaklanması çağrıları yapıldı. Park boyunca avlanmayı yasaklayan işaretlerin yerleştirilmesi ve polisin bölgede devriye gezmesi başka olayların önüne geçilmesi açısından talep edildi.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!