Bizimle iletişime geçin

Haberler

Iván García Cortina’nın Bisikleti Çalındı

Girona’da verdiği kahve molası esnasında Iván García Cortina’nın bisikleti çalındı. İspanyol bisikletçi, tanıkların ışığında bisikletini bulmaya çalışıyor.

Movistar takımında yarış hayatına devam eden Iván García Cortina, cuma günü İspanya’nın kuzey doğusundaki Girona’da bisikletinin çalındığını sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Antrenman esnasında verdiği kahve molasında “orta yaşlı bir erkeğin” bisikletini çaldığını söyleyen İspanyol sporcu, suçlu ile ilgili bilgiyi de paylaştı.

Cortina, cuma sabahı Instagram hesabı üzerinden Girona’daki antrenman fotoğraflarını paylaşmaya başladı. İspanyol sporcunun, Aeroad CFR bisikletini kullanırken çekildiği fotoğraflar sosyal medyaya yüklendi. Sonraki bir gönderide ise Iván García Cortina, bisikletinin çalındığını duyurdu. İspanyol bisikletçi paylaşımın altına “Bisikletimi gören olursa lütfen benimle iletişime geçsin” yazdı.

Bir başka gönderide, Cortina’nın arkadaşı olan bisikletçi Carla Nafría de Miguel daha fazla ayrıntıya yer verdi. Paylaşılan bilgilerde bisikletin üzerinde Cordel bisiklet çantası ve Silca sele çantasının olduğu belirtildi. Girona’nın merkezindeki Oniria isimli dükkanın yakınında suçun işlendiğini belirten Carla Nafría de Miguel’de bisikleti çalanın orta yaşlı bir adam olduğuna inandıklarını söyledi.

Cortina, son haftalarda bisikleti çalınan tek profesyonel sporcu değil. Geraint Thomas’ın Pinarello Dogma F bisikleti, geçtiğimiz ay Fransa’da sporcunun kahve molası verdiği esnada çalınmıştı. Eve taksi ile dönmek durumunda kalan Thomas, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla olayı takipçilerine duyurmuştu. Britanyalı sporcunun bisikleti polisler tarafından yapılan yoğun araştırma sonucu hızla bulunmuştu.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!