Bizimle iletişime geçin

Haberler

‘Trafikte Bisiklet Var’ Etkinliği

Antalya’da yapılan trafik çevirmelerinde, ‘Trafikte Bisiklet Var’ etkinliği kapsamında bisikletli ölümlerine dikkat çekildi.

Antalya Bisiklet Sevenler Grubu üyeleri, polis tarafından uygulama noktasında durdurulan araçların sürücülerine bisiklet sürücülerinin dikkatsizlik nedeniyle ölümlerini anlatarak, üzerinde ‘Trafikte Bisiklet Var’ yazılı araç kokusu dağıttı.

Antalya Emniyet Müdürlüğü ve Antalya Bisiklet Sevenler Grubu, bisikletin trafikteki varlığına dikkat çekmek için bir etkinlik düzenledi. Polis ekiplerinin Antalya-Kemer Yolu üzerindeki uygulama noktasında durdurulan araçların sürücülerine grup üyeleri tarafından son yıllarda trafik kazalarında ölen bisikletlilerin sayıları hatırlatılarak, trafikteki bisiklet sürücülerine karşı daha dikkatli olunması istendi.

Durdurulan sürücülere ise üzerinde ‘Trafikte Bisiklet Var’ yazılı araç kokuları hediye edildi.

Antalya Bisiklet Sevenler Grubu, 2013 Ekim ayında kurulmuş ve etkinliklerine başlamış bir ekip. Bisikleti ve bisikletli ulaşımı sevdirmek, doğaya ve çevreye dost olan bu ulaşım aracını yaygınlaştırarak insanların daha çok kullanmasını sağlamak grubun temel ilkesi. Antalya bisiklet sevenler ailesi; her salı şehir turu, her ay iki doğa turu ve bir sosyal sorumluluk projesi ile faaliyetlerini devam ettiriyor.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!