Bizimle iletişime geçin

Haberler

TOUR OF ANTALYA POWERED BY AKRA 2022, “İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ” TEMASIYLA GERÇEKLEŞTİRİLECEK

İlk kez 2018 yılında düzenlenen Antalya Turu’nun dördüncü edisyonu, AKRA Hotels ana sponsorluğunda 10-13 Şubat 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Dünya bisikletinde bir marka haline gelen, Argeus Travel & Events ve Yedi İletişim tarafından AKRA Hotels ana sponsorluğunda 10-13 Şubat 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek profesyonel yol bisikleti yarışı Tour of Antalya, bu yıl “İklim Değişikliği” temasıyla düzenlenecek.

İklim değişiklikleri ve etkileri konusunda farkındalık yaratmak adına 2022 yılı teması bu şekilde belirlenen dev organizasyon, herkesi gezegenimizin sürdürülebilir geleceği için eyleme geçmeye çağıracak.

Uluslararası Bisiklet Birliği’nin (UCI) 2.1 kategorisinde gerçekleştirilen, ülkemizin en önemli bisiklet yarışlarından biri haline gelen ve ilk yılından bu yana “Cennet Turu – Tour of Heaven” olarak konumlandırılan Tour of Antalya powered by AKRA’da 2022 yılında da etaplar bisikletçileri tarihi yolculuğa çıkaracak. Antalya’nın simge noktalarından geçecek etapların programı ise şu şekilde olacak:

* 10 Şubat 2022: Antalya – Antalya

* 11 Şubat 2022: Kemer – Antalya

* 12 Şubat 2022: Aspendos – Termessos

* 13 Şubat 2022: Side – Antalya

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C. Antalya Valiliği, Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Bisiklet Federasyonu’nun yanı sıra ilçe belediyeleri ve Antalya merkezli kamu kurumlarının ve kuruluşların destek verdiği Tour of Antalya powered by AKRA, AKRA Hotels ana sponsorluğunda; Corendon Airlines, Fraport TAV Antalya Havalimanı ve Touristica’nın co-sponsorluğunda düzenlenecek.

Uluslararası bisiklet dünyasından büyük takdir gören yarışta bu yıl da dünyaca ünlü bisiklet takımları parkura çıkacak.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!