Bizimle iletişime geçin

Haberler

Termessos’un Galibi Jacob Hindsgaul

Uno-X Pro Cycling Team’in 21 yaşındaki Danimarkalı sporcusu Jacob Hindsgaul, yokuş yukarı sonlanan Tour Of Antalya’nın genel klasman gününü galip kapattı.

Antalya Turu’nun üçüncü etabı, 2019 ve 2020’de olduğu gibi yokuş finali ile tamamlandı. Jacob Hindsgaul, en yakın rakipleri Alessandro Fedeli ve Luc Wirtgen’in önünde galibiyete uzandı. Kariyerinin ilk galibiyetine ulaşan Hindsgaul, eğer dördüncü etapta bir problem yaşamazsa ikinci zaferini Tour Of Antalya genel klasmanını kazanarak yaşayacak.

Antalya Turu’nda üçüncü etapta zafer elde ederek Jacob Hindsgaul, Uno-X Pro Cycling Team’e sezonun dördüncü galibiyetini kazandırdı. Sezona agresif bir başlangıç yapan Norveç ekibi, aynı gün Anthon Charmig ile de Umman Turu’nda etap sevinci yaşadı. Geçtiğimiz sene Türkiye Turu’nu genel klasmanda altıncı tamamlayan Charmig, kariyerinin ilk galibiyetini kazanmayı başardı.

Jacob Hindsgaul, Antalya Turu üçüncü etabın ardından yapılan röportajda, “Bugün benim için büyük bir gün çünkü ilk galibiyetime ulaştım. Bu sezonki hedeflerimden biri ilk yarışımı kazanmaktı ve yılın ilk haftalık turunda bu hedefimi gerçekleştirmek gerçekten harika. Fiziksel sağlığım ile ilgili son yıllarda sıkıntılar çektim fakat şu an sağlıklı durumdayım. Yaptığım çalışmaların meyvesini vermesi çok güzel.” şeklinde konuştu.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!