Bizimle iletişime geçin

Haberler

İzmit Belediyesinden Öğrencilere ‘Bisiklet İle Trafik Eğitimi’

Yahya Kaptan İlkokulu öğrencileri, İzmit Belediyesi Yahya Kaptan Bisiklet Trafik Eğitim Pisti’nde uzman eğitmenler eşliğinde trafikte güvenli sürüş eğitimi aldı.

İzmit ilçe sınırlarında faaliyet gösteren tüm okulların ve vatandaşların ücretsiz olarak faydalandığı “Bisiklet ile Trafik Eğitimi” ile vatandaşlar ve öğrenciler bisiklet kullanmayı öğreniyor. Trafikte güvenli sürüş eğitimine katılan Yahya Kaptan İlkokulu öğrencileri, bisiklet sürüş tekniklerinin yanı sıra trafikte dikkat edilmesi gereken kuralları sözlü ve uygulamalı bir şekilde öğrendi. İzmit Belediyesi Yahya Kaptan Bisiklet Trafik Eğitim Pisti’nde eğitim alan öğrenciler bilgi sahibi olurken hem eğlendi hem de bisiklete dair eğitimlerden faydalandı.

İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, ‘Trafikte Güvenli Sürüş Etkinliği’ adı altında eğitimlerine devam ediyor. Vatandaşlar ve öğrenciler için Milli Bisikletçi ve Uzman Antrenör Mehmet Bozdemir ile Beden Eğitimi Öğretmeni ve Uzman Antrenör Ece Güneş Çevikel eşliğinde eğitimler veriliyor. Eğitimlere katılmak isteyen kişiler, 0532 735 71 76 numaralı telefonu arayarak randevu oluşturabiliyor. İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından her Pazar saat 09.00’da ücretsiz olarak düzenlenen bisiklet turuna tüm vatandaşlar ücretsiz bir şekilde katılabiliyor.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!