Bizimle iletişime geçin

Haberler

Tutkunu Oldukları Bisikleti Gelin Aracı Yaptılar

Adana’da evlilik kararı alan çift, tutkunu oldukları bisikletlerini gelin aracına dönüştürüp şehir turu attı.

Gazeteci Kemal Yücel, bir süre önce Adana’dan Çanakkale’ye düzenlenen bisiklet turunda tanıştığı bilgi teknolojileri uzmanı İdem Uğur ile evlilik kararı aldı. Çift, düğün salonu yerine Portakal Çiçeği Karnavalı’nın düzenlendiği Merkez Park’taki etkinlik alanını seçti.

Düğün eğlencesine çiftin kendisi gibi bisiklet tutkunu olan arkadaşları ve vatandaşlar katıldı. Mutlu günlerini alışılagelmiş düğün kutlamalarının dışına çıkaran çift, bisikletlerini de gelin aracına dönüştürdü.

Kemal Yücel, bisiklet tutkusuyla başlayan arkadaşlıklarının aşka dönüştüğünü ve evlenmeye karar verdiklerini belirtti. Bisiklet kullanıcısı oldukları için gelin arabası olarak da bisikleti seçtiklerini aktaran Yücel şöyle devam etti:

“Portakal Çiçeği Karnavalı’na çeşitli şehirlerden bisikletle gelen arkadaşlarımız düğünümüzde bizleri yalnız bırakmadılar. Arkadaşlarımızla bisikletli düğün konvoyu düzenleyeceğiz. Bize yakışan şekilde, bu akşam düğünümüzle şehir turunu tamamlayacağız. Bisiklet tutkusu bizleri hayata bağlıyor. Hem sağlıklı yaşam hem de hayata daha güzel bakmak için herkes bisiklete binmeli. Bizim hayata baktığımız pencere huzur ve mutluluğa açılıyor. Bisikletle biz bunu yaşadık. Bugün de dünyaevine giriyoruz.”

İdem Uğur da bisiklet turunun tanışmalarına vesile olduğunun altını çizerek başka türlü tanışmalarının mümkün olmayacağını ifade etti.

“Arabadan İn, Bisiklete Bin” sloganını benimsediklerini dile getiren Uğur, “Düğün için doğum günüme yakın bir tarih olması için bugünü seçtik. Portakal Çiçeği Karnavalı’na denk gelmesi çok güzel bir tesadüf oldu. İkili bir bisikletimiz var. Gelinlikle bisiklete bineceğim. Nasıl olacağını bilmiyorum” dedi.

Çift, arkadaşlarıyla bisiklet konvoyu oluşturup şehir turu atarak günü noktaladı.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

Bobinaj Tamirinde Elektrikli Bisikletler İlk Sırada

Haberler

Tour de France 2022’ye hazır mıyız?

Haberler

İstanbul Turkcell GranFondo Yol Bisiklet Yarışı İçin Hazır

Haberler

İzmir’de 6 Ayda 79 BİSİM Bisikleti Çalındı

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!