Bizimle iletişime geçin

Haberler

Bisiklet Tutkunlarının Doğa İle İç İçe Bir Seyahat Keyfi

Türkiye’nin en güzel bisiklet rotalarından biri olan Bitlis’in Tatvan ilçesindeki Tatvan-İncekaya rotası, doğaseverlere için eşsiz manzaralar eşliğinde seyahat imkanı sunuyor.

Doğa ve bisiklet tutkunlarının yeni keşfetmeye başladığı Tatvan-İncekaya bisiklet rotası, doğal güzellikleriyle kendine hayran bırakıyor. Yaklaşık 20 kilometre olan rotanın bir tarafında masmavi Van Gölü manzarası yer alırken, bir tarafında yemyeşil orman ve yaylalar bulunuyor. Şehir gürültüsünden uzak, dinlenilebilecek birçok doğal alanın bulunduğu rotada yer alan sıradağlar ve Van Gölü manzarası ise bisiklet yolculuğunu daha keyifli bir hale getiriyor. Bisiklet sürmeye yeni başlayan kişiler için de en güzel rotalarından biri olan Tatvan-İncekaya yolu, seyrine doyumsuz görüntüler sunuyor.

Yaklaşık 20 kilometre olan rotanın bir tarafında masmavi Van Gölü manzarası yer alırken, bir tarafında yemyeşil orman ve yaylalar bulunuyor.

Şehir gürültüsünden uzak, dinlenilebilecek birçok doğal alanın bulunduğu rotada yer alan sıradağlar ve Van Gölü manzarası ise bisiklet yolculuğunu daha keyifli bir hale getiriyor. Bisiklet sürmeye yeni başlayan kişiler için de en güzel rotalarından biri olan Tatvan-İncekaya yolu, seyrine doyumsuz görüntüler sunuyor.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!