Bizimle iletişime geçin

Kargo ve Teslimat

Teslimat nasıl gerçekleştiriliyor. Teslimat için ayrıca para ödememiz gerekiyor mu?

Teslimat belirttiğiniz teslimat adresine kargo veya posta yoluyla yapılmaktadır. Tüm alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

İade Garantisi

CYCLIST TÜRKİYE’den edindiğiniz tüm dergilerin ve ürünlerin iade garantisi vardır: Postada oluşabilecek yıpranmaya veya baskıdan dolayı arızalı sayılan (sayfa eksikliği, baskı hataları vb.) dergiler için, 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’da yer alan tüm haklara sahip bulunduğunuzu hatırlatırız. Dergilerde ve diğer ürünlerde burada tanımlanan türden bir üretim hatası ile karşılaştığınızda veya ürünü iade etmek istediğinizde 14 gün içerisinde CYCLIST TÜRKİYE’ye başvurmanız yeterlidir. İade nedenini belirterek ürünü bize göndermeniz halinde (gönderim ücretiniz tarafımızca ödenecektir) yeni ürününüz en hızlı şekilde adresinize gönderilecek ve kargo ücretleri CYCLIST TÜRKİYE tarafından karşılanacaktır.

Alışverişle ilgili genel konular

18 yaşından küçük kişiler cyclistmag.com.tr sitesi üzerinden abonelik satın alamaz.

CYCLIST TÜRKİYE tarafından yapılan tüm gönderiler, YURTİÇİ KARGO ile gerçekleştirilmektedir.

CYCLIST TÜRKİYE’den kredi kartı, (Visa, MasterCard) banka havalesi, EFT ile alışveriş yapılabilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır.

Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda info@cyclistmag.com.tr’ye e-posta gönderebilirsiniz. Kargo firması, tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu yüzden; Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanak info@cyclistmag.com.tr‘ye bir e-posta aracılığıyla iletilmelidir. CYCLIST TÜRKİYE, ürünü yeniden tedarik edip, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.

CYCLIST TÜRKİYE’den alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!