Bizimle iletişime geçin

Yasal Uyarı ve Gizlilik Politikası

Bu site, Cyclist Türkiye tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır. Bize (Cyclist Türkiye) dergisine abone olmak için, site üzerinden ulaştıracağınız kişisel bilgilerinizin (isim, telefon, faks, adres, e-mail, vs.) gizliliğinin bizim için esas teşkil ettiğini ve bu konuda kanunen yetkili kılınan merciler nezdinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğumuz durumlar dışında herhangi bir 3. şahıs, kurum ve kuruluş ile faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla paylaşılmayacağını ve de satılmayacağını teyit ve taahhüt ederiz.

Bu web sitesinde kullanıcıların faydalanması veya ticari amaçlar için üçüncü tarafların web sitelerine bağlantılar bulunmaktadır. Bu bağlantılar ve içerikleri ile ilgili tüm sorumluluk sahiplerine aittir, gizlilik esasları bağlantıların kendi gizlilik politikalarıyla belirlenir. Bu bağlantılar nedeniyle yaşanacak herhangi bir sorundan Cyclist Türkiye sorumlu tutulamaz.

Bu web sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi).

Cyclist Türkiye dergisine abone olacak kullanıcıların, ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, abonelerin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Cyclist Türkiye veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır ve hiçbir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin cyclistmag.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Bu siteyi ziyaret eden ve sitede aktif olan her kullanıcı, burada yazılı koşulları kabul etmiş sayılır.

Teşekkür ederiz.

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!