Bizimle iletişime geçin

Açık Rıza Metni

SAYGI DEĞER MÜŞTERİMİZ,
CYCLIST TÜRKİYE İNTERNET SİTESİ ZİYARETÇİSİ

Bike Travel Organizasyon Ticaret Limited Şirketi, veri sorumlusu sıfatıyla işlediği Kişisel verilerinizi, Uluslararası Sözleşmeler, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası, 6698 sayılı kanun ve ilgili diğer mevzuat hükümleri çerçevesinde hassasiyetle korumaktadır.

Aydınlatma metninde ifade edildiği gibi Şirketimizin yayın, ticari ve istihdam faaliyetleri kapsamında ihtiyaç duyduğu kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve gerektiğinde aktarılması için rızanıza ihtiyaç duyulmaktadır.

CYCLİST (TÜRKİYE) internet sitesi ziyaret ve kullanımınızda talep edilen KABUL ET ONAY İŞLEMİ ile sitemizde mevcut KVKK Aydınlatma metnini okuduğunuzu kabul etmiş; kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılmasına açık rıza göstermiş olacaksınız.

SAYGI İLE BEYAN EDERİZ.
BİKE TRAVEL ORGANİZASYON TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU
ÇERÇEVESİNDE
AÇIK RIZA

CYCLİST (TÜRKİYE) internet sitesinde mevcut iki sayfada yazılı Aydınlatma metnini okudum. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki haklarımı biliyorum.

Açık rıza beyanımın gerekli olduğu hallerde rıza beyanımı, hiçbir gerekçe göstermeden her zaman geri çekebileceğimi ve veri işlenmesine engel olabileceğimi biliyorum.

Aydınlatma metninde geçen kişisel verilerimin Bike Travel Organizasyon Ticaret Limited Şirketi tarafından işlenmesine, saklanmasına veya aktarılmasına Açık Rıza gösteriyorum.

VERİ SAHİBİ
İLGİLİ KİŞİ
MÜŞTERİ
CYCLİST (TÜRKİYE) İNTERNET SİTESİ ZİYARETÇİSİ

Reklam
Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!