Bizimle iletişime geçin

Hakkımızda

Ülkemizin ilk ve tek aylık bisiklet dergisi Cyclist Türkiye, 2015 Mart ayından beri yayın hayatına devam ediyor.

Ülkemizde bisiklet sporunu yaygınlaştırmak amacıyla yayın hayatına başlayan Cyclist Türkiye hem basılı dergi hem de dijital dergi uygulaması ile okurlarına ulaşıyor.

Dergimizde, her ay en az dört farklı şehrimizde yol bisikleti, dağ bisikleti, şehir bisikleti ile rotalar yapıyor ve okurlarımızla bu rotaların haritalarını, kültürel, beşeri ve coğrafi bilgilerini paylaşıyoruz.

Okuru ile sürekli iletişim halinde olan dergimizin konuları da sizlerden gelen geri bildirimler doğrultusunda oluşturulmaktadır.

Cyclist dergisinin global gücünü yerel içerikle güçlendirdiğimiz Cyclist Türkiye’de düzenli olarak yer alan konular ise şöyle;

Öne Çıkan Bisiklet, Öne Çıkan Ürünler, Ürün İnceleme, Soru-Cevap, Öne Çıkan Yarış, Performans, Kültür-Sanat, Antrenman Rotaları, Yerli Tur, Teknik, MTB Tur, Söyleşi, Şehir Turu, Yurtdışı Tur, Büyüteç, Bisiklet Test ve Ödüllü Bulmaca.

Dergimizin yazar ve editör kadrosu ise kendini bisiklete adamış ve bisikleti yaşamlarının merkezine almış isimlerden oluşuyor,

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Erman Öner, ermanoner@cyclistmag.com.tr

Organizasyon: Tarık Gül, tarikgul@cyclistmag.com.tr

Reklam ve Halkla İlişkiler : Tuğçe Zengin tugce@cyclistmag.com.tr

Grafik Tasarım: Melike Akyüz Şenyurt

Yayın Kurulu Üyeleri ve Yazarlarımız: Aydan Çelik, İrfan Türetgen, Sarper Günsal, Muammer Yıldız, Ömer Yavru, Cüneyt Kazokoğlu, Samed Kunac, Arzu Tekir, Seçil Öznur Yakan, Alptekin Başkır, Sinan Çakmak ve Ahmet Akdilek.

Dergimizi, dergi satış noktalarından temin edebileceğiniz gibi, web sitemiz üzerinden kredi kartı ve havale seçenekleri ile aylık, bir ve iki yıllık abonelik yaparak ücretsiz kargo ile edinebilirsiniz.

Keyifli okumalar dileriz.

Reklam
Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!