Bizimle iletişime geçin

Editoryal

MAYIS SAYISINA BEŞ KALA

Dergide bir Tour of Turkey telaşıdır gidiyor. Uçak biletleri, oteller, yazılar, toplantılar derken Nisan ayının sonuna nasıl olduğunu bile anlamadan geldik. Ancak bu defa dergiyi basıma yolladık diye arkamıza yaslanamadık. Onun yerine bavul hazırlamaya başladık.

Cyclist Türkiye ekibi olarak Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun nabzını tutmaya gidiyor ve size gün boyu yarış içinden ve dışından renkli görüntüler sunmayı hedefliyoruz. Tabii bir yandan da Haziran ayı için hazırlayacağımız özel TUR dosyası için içerik derliyor olacağız.

Takımların bir gününü, organizasyonda işlerin nasıl yürüdüğüne dair detayları ve yarış hakkındaki bilgileri sosyal medya ve internet sitemizden okuyucularımıza aktaracağız.

Gelelim Mayıs sayısında sizi nelerin beklediğine…

Öncelikle, köşe yazarlarımızın sizler için yine birbirinden ilgi çekici ve besleyici yazılar hazırladığını söylemeliyim. Bu ay bir sürprizimiz var. Bahar klasiklerini, yarışları yerinden takip etmiş birinden okuyacaksınız. Sizler için oradaki atmosferi aktardığı ve ekranlara yansımayan detayları anlattığı yazısından büyük keyif alacağınızdan eminim.

Mayıs ayı, Giro d’Italia ayıdır. Yarış hakkında oldukça detaylı ve doyurucu etap incelemelerinin yanı sıra, dergide bu ay hakim olan İtalyan esintisine kapılıp Ernesto Colnago ve Cino Cinelli gibi kişilere ait konulara da geniş yer verdik. Bisiklet sektörüne büyük katkıları bulunan bu iki isme dair öğreneceğiniz çok şey var.

Bizlerin Şile’de gerçekleştirdiği tur, kapsamlı Peter Sagan röportajı ve Sedona Black Code 6 bisiklet incelemesi gibi konuları da keyifle okuyacağınızı düşündüğüm Mayıs sayısının yanında, sizlere bir de ‘Bisiklet Seçme Rehberi’ sunduk. Her bütçeye uygun pek çok bisikletle ilgili bilgi bulabileceksiniz.

Bu arada, bir bisiklet dergisinin ofisine pek yakışacağı üzere, ofiste ara sıra vites grubu temizlediğimiz, tekerleklere bakım yaptığımız ve hatta bisiklet topladığımız bile oluyor.

undefined

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

Mathieu van der Poel Dizinden Ameliyat Oldu

Haberler

Tour Of Antalya 2022’de Pedallar İklim Değişikliği Farkındalığı İçin Dönecek

Haberler

Barselona 2023 İspanya Turu’nun Açılışına Ev Sahipliği Yapacak

Haberler

Yeni Sezonda Büyük Turlarda Mücadele Edecek Önemli Sporcular

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!