Bizimle iletişime geçin

Haberler

MİLLİLER BALKAN ŞAMPİYONASINDA

Cyclist Türkiye: Sezonun şu ana kadarki bölümü sizin için nasıl geçti?

Serdar Anıl Depe: Sezonun şu ana kadarki kısmı genel olarak iyi geçti. Yarışların çoğunu Türkiye Şampiyonası’na hazırlık olarak gördüğüm için, dereceden daha çok yarış sonundaki performans değerlerim önemliydi. Değerlerim de istediğim düzeydeydi açıkçası.

Ayşe Çakır: Sezon açılışında sakatlık yaşadığım için sezona güzel bir başlangıç yapamadım şuanda kendimi toparlama sürecindeyim. Ama sakatlığa rağmen yine de güzel bir sezon geçirdiğimi söyleyebilirim

CY: Balkan Şampiyonası’ndaki hedef ve beklentileriniz neler olacak?

AÇ: Balkan şampiyonasında milli takım olarak her zamanki gibi üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getireceğiz. Tek isteğimiz güzel sonuçlarla ülkemize dönmek

SAD: Balkan Şampiyonası doğrusunu söylemek gerekirse kişisel takvimimde yer almayan bir yarıştı. Ancak hocalarımız beni kafileye davet ettiler. Bu davete sporcu olarak hayır demek doğru olmayacağı için yarışa gidiyorum. Hedef konusuna gelince ise Milli forma ile podyumun ortasında yer almak isterim tabii ki ancak madalya ile dönmek benim için yeterli olacaktır.

CY: Milli takım ve takım içindeki atmosferden bahsedebilir misiniz?

SAD: Milli takımdaki atmosferin geçen senelere nazaran daha iyi olduğu kanaatindeyim. Özellikle Olimpiyat puanlamasının başlaması ile ülkemizin elit kategoride ilk üç sporcusu bir biri ile çok daha iyi anlaşmaya başladı. Bu ortamın sağlanmasında idarecilerimizin de oldukça büyük bir etkisi oldu bence. Hepsini yıllardır yarışlardan tanıyoruz ki bu, biz sporcular için çok güzel oldu bence.

AÇ: Şuan herkesin antrenman durumu ve motivasyonu çok iyi görünüyor. Bu yarış için bir kamp yapılmadı ama herkes kendi şehrinde yarışlara iyi bir şekilde hazırlanmış durumda.

undefined

Ayşe Çakır

Dağ Bisikleti Bayanlar Milli Takımı :

Elit Bayanlar: Ayşe Çakır, Ayşe Çakır

Genç Bayanlar: Azize Bekar

Yıldız Bayan: Dilara Şahin, Sevim Gerçek

undefined

Elit Erkekler : Serdar Anıl Depe 

 

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!