Bizimle iletişime geçin

Haberler

AYDIN BİSİKLET KUPASI KRİTERYUM YARIŞI

Nazilli Belediyesi’nin ev sahipliğinde Çanakkale Şehitleri anısına gerçekleştirilecek olan Bisiklet Kupası Kriteryum Yarışı 17 Mart Pazar Günü yapılacak. 

Yıldız Erkek A, Yıldız Erkek B, Genç Erkek, Yıldız ve Genç Kadın, Master Erkek 35-44, Master Erkek 45+ ve Halk Yarışları kategorilerinde düzenlenecek olan yarışlarda tüm kategorilerde dereceye giren sporcular ödüllendirilecek. 

İlçede ilk kez gerçekleştirilecek olan bisiklet yarışlarının büyük önem taşıdığına dikkat çeken Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “Bu tür etkinliklerin Nazilli’mizin tanıtımına ve bölgemizde bisiklet kültürüne katkısı olacağına inanıyorum. Uzun yaşam şehri Nazilli’mizde bisiklet sporu büyük önem taşıyor. Hem trafik sorununu çözmek hem de sağlıklı yaşam için insanlarımızı bisiklet kullanımına özendirmemiz gerekiyor. Mevcut projelerimiz arasında yer alan bisiklet yolları ve Akıllı Bisiklet Projesi’nin hayata geçmesi için Nazilli Belediyesi olarak elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Önümüzdeki yıllarda Türkiye Bisiklet Federasyonu’nun yarış takvimine girerek bisiklet yarışlarımızı geleneksel hale de getireceğiz” şeklinde konuştu.

Kayıt ve detaylı bilgi için tıklayın.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!