Bizimle iletişime geçin

Haberler

YILDIZ MİLLİ TAKIMI BELÇİKA’DA YARIŞTI

Yıldız Milli Takımı, Avrupa Gençlik Olimpik Yaz Festivali (EYOF) hazırlıkları kapsamında, dört yarışa birden katıldığı Belçika hazırlık dönemini tamamladı. Milliler, 5-15 Haziran arasında, Sinaai Wass, Temse, Oosterzele ve Grimbergen yarışlarında mücadele etti. 

Belçika’ya giden milli takım kafilesinde, genç bisikletçiler Ali Osman Çelik, Mesut Enes İpek, Faruk Salman, Bayram Yerlikaya, Yiğit Eryılmaz ve Mustafa Ayyorkun ile birlikte antrenör Ömer Faruk Meydan, mekanisyen İsak Ünal ile masör Cenk Uzunca yer aldı. 

İlk olarak 7 Haziran’da koşulan Sinaai Wass Yarışı’nda, Mesut Enes İpek beşinci sırayı alırken, Ali Osman Çelik altıncı oldu.

Ardından 9 Haziran’da düzenlenen Temse Yarışı’nda mücadele eden milli sporculardan Mesut Enes İpek, tekerlek farkıyla ikinci olurken, Ali Osman Çelik yarışı dördüncü sırada tamamladı. 

10 Haziran’daki Oosterzele Yarışı’nda ise Ali Osman Çelik üçüncü sırayı alarak podyuma çıktı. 15 Haziran’da yapılan, son yarış olan Grimbergen’de ise Mustafa Ayyorkun üçüncü oldu. 

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!