Bizimle iletişime geçin

Haberler

2019’UN YENİ ULUSAL ŞAMPİYONLARI

2019 Bireysel Zamana Karşı Şampiyonları (Erkek ve Kadın Şampiyonlar)

Arjantin: Juan Pablo Dotti (Sindicato Empleados Públicos of San Juan) / Barbera Fiorella Malaspina
Avustralya: Luke Durbridge (Mitchelton-Scott) / Grace Brown (Mitchelton-Scott)
Avusturya: Matthias Brändle (Israel Cycling Academy) / Anna Kiesenhofer
Azerbaycan: Elchin Asadov (Lviv)
Belarus: Yauhen Sobal (Minsk Cycling Club) / Tatsiana Sharakova (Minsk Cycling Club)
Belçika:  Wout van Aert (Jumbo-Visma) / Lotte Kopecky (Lotto Soudal Ladies
Brezilya: Andre Eduardo Gohr / Tamires Fanny Radatz
Kanada: Rob Britton (Rally UHC) / Leah Kirchmann (Sunweb)
Kosta Rika: Brian Salas / Maria Jose Vargas (Swapit Agolico)
Şile: Jose Luis Rodriguez / Constanza Victoria Paredes
Kolombiya: Daniel Martinez (EF Education First) / Sérika Guluma
Küba: Juan Carlos Arias / Arlenis Sierra (Astana Womens Team)
Hırvatistan: Josip Rumac (Androni Giocattoli – Sidermec) / Mia Radotic (BTC City Ljubljana)
Kıbrıs:  Andreas Miltiadis (Guerciotti – Kiwi Atlántico) / Antri Christoforou (Cogeas – Mettler Pro Cycling Team)
Çekya: Jan Bárta (Elkov – Author Cycling Team)
Danimarka: Kasper Asgreen (Deceuninck – Quick-Step) / Louise Norman Hansen (Team Virtu Cycling)
Ekvador: Jonathan Klever Caicedo (EF Education First) / Miryam Maritza Nuñez
El Salvador: José Dagoberto Joya / Xenia Estrada
Eritre: Amanuel Ghebreigzabhier (Dimension Data)
Estonya: Rein Taaramäe (Total Direct Energie) / Liisi Rist
Etiyopya: Tsgabu Grmay (Mitchelton-Scott) / Bhran Fkadu Abrha
Finlandiya: Ukko Iisakki Peltonen / Minna-maria Kangas
Fransa:  Séverine Eraud (Doltcini – Van Eyck Sport) / Séverine Eraud (Doltcini – Van Eyck Sport)
Gürcistan: Tornike Khabazi
Almanya: Tony Martin (Jumbo-Visma) / Lisa Klein (Canyon-SRAM)
İngiltere: Alex Dowsett (Katusha-Alpecin) /Alice Barnes (Canyon-SRAM)
Guatemala: Manuel Rodas / Andrea Fernanda Guillén
Hong Kong: Ka Hoo Fung (HKSI Pro Cycling Team) / Wing Yee Leung
Macaristan: Attila Valter (CCC) / Veronika Anna Kormos (Health Mate – Cyclelive)
İran: Saeeid Safarzadeh (Tianyoude Hotel Cycling Team) / Somayeh Yazdani
İrlanda: Ryan Mullen (Trek-Segafredo) / Kelly Murphy
İsrail: Guy Niv (Israel Cycling Academy) / Rotem Gafinovitz (Canyon SRAM Racing)
İtalya: Filippo Ganna (Ineos)
Japonya: Nariyuki Masuda (Utsunomiya Blitzen) / Eri Yonamine (Alé Cipollini)
Kazakistan: Alexey Lutsenko (Astana) / Makhabbat Umutzhanova (Astana Womens Team)
Litvanya:  Krists Neilands (Israel Cycling Academy) / Dana Rožlapa
Letonya: Gediminas Bagdonas (Ag2r La Mondiale) / Katazyna Sosna
Lüksemburg: Bob Jungels (Deceuninck – Quick-Step) / Christine Majerus (Boels-Dolmans)
Meksika: Luis Villalobos (EF Education First) / Andrea Ramirez (Swapit Agolico)
Hollanda: Jos van Emden (Jumbo-Visma) / Annemiek van Vleuten (Mitchelton-Scott)
Yeni Zelanda: Patrick Bevin (CCC Team) / Georgia Williams (Mitchelton-Scott)
Norveç:  Vita Heine (Hitec Products) / Vita Heine (Hitec Products)
Panama: Cristopher Robin Jurado / Argelis Bernal
Polonya: Maciej Bodnar (Bora-Hansgrohe) / Anna Plichta (Trek-Segafredo)
Portekiz: José Gonçalves (Katusha-Alpecin) / Daniela Reis (Doltcini – Van Eyck Sport)
Porto Riko: Luis Molina / Donelys Cariño
Romanya: Serghei Țvetcov (Floyd’s Pro Cycling) / Ana Covrig (Eurotarget – Bianchi – Vittoria)
Rusya: Artem Ovechkin (Terengganu Cycling Team) / Anastasiia Pliaskina (Cogeas – Mettler Pro Cycling Team)
Ruanda: Joseph Areruya (Delko Marseille Provence) / Josiane Mukashema
Sırbistan: Ognjen Ilić / Jelena Erić (Alé Cipollini)
Slovakya: Ján Andrej Cully (Dukla Banska Bystrica) / Tatiana Jaseková
Slovenya: Tadej Pogačar (UAE-Team Emirate) / Eugenia Bujak (BTC City Ljubljana)
Güney Afrika: Daryl Impey (Mitchelton-Scott) / Liezel Jordaan
İspanya: Jonathan Castroviejo (Ineos) / Sheyla Gutiérrez (Movistar)

İsviçre:  Stefan Küng (Groupama-FDJ) / Marlen Reusser (WCC Team)
Tayvan: Chun Kai Feng (Bahrain Merida) / Ting Ying Huang
Türkiye: Ahmet Örken (Salcano Sakarya BB) / Esin Yılmaz
Ukrayna: 
Mark Padun (Bahrain-Merida) / Valeriya Kononenko (Lviv)
Birleşik Arap Emirlikleri: Yousif Mirza (UAE-Team Emirates)
ABD:  Ian Garrison (Hagens Berman Axeon) / Amber Neben (Cogeas-Mettler)
Uruguay: Jorge Adelbio Soto
Venezuela: Orluis Aular (Matrix Powertag) / Wilmarys Moreno

2019 Yol Şampiyonları (Erkek ve Kadın Şampiyonlar)

Arjantin: Max Richeze (Deceuninck – Quick-Step) / Carolina Perez
Avustralya: Michael Freiberg (Sunshine Coast Team) / Sarah Gigante (Roxsolt Attaquer)
Avusturya: Patrick Konrad (Bora-Hansgrohe) / Sarah Gigante
Azerbaycan: Elchin Asadov (Lviv) /
Belarus: Yauhen Soba (Minsk Cycling Club) / Tatsiana Sharakova (Minsk Cycling Club)
Belçika: Tim Merlier (Corendon-Circus) / Jesse Vandenbulcke (Doltcini – Van Eyck Sport)
Brezilya: Danilas Silva
Kanada: Adam De Vos (Rally UHC) / Karol-Ann Canuel (Boels-Dolmans)
Şile: Felipe Andres Peñalosa / Denisse Aracely Ahumada
Kolombiya: Óscar Quiroz (Coldeportas Bicicletas Strongman) / Blanca Liliana Moreno (Astana Womens Team)
Küba: Felix Nodarse / Arlenis Sierra (Astana Womens Team)
Hırvatistan: Josip Rumac (Androni Giocattoli – Sidermec) / Maja Perinovic (Top Girls Fassa Bortolo)
Kıbrıs: Andreas Miltiadis (Guerciotti – Kiwi Atlántico) / Antri Christoforou (Cogeas – Mettler Pro Cycling Team)
Çekya: František Sisr (Elkov-Author)
Danimarka: Michael Mørkøv (Deceuninck – Quick-Step) / Amalie Dideriksen (Boels-Dolmans)
Ekvador: Jonathan Kléver Caicedo (EF Education First) / Miryam Maritza Nuñez
Eritre: Natneal Berhane (Cofidis) / Shama Fitsum
Estonya: Alo Jakin (St Michel-Auber93) / Liisa Ehrberg
Etiyopya: Negasi Abreha / Tsega Beyene
Finlandiya: Arto Vainionpää / Pia Pensaari
Fransa: Warren Barguil (Arkéa-Samsic) / Jade Wiel (FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope)
Gürcistan: Tornike Khabazi
Almanya: Max Schachmann (Bora-Hansgrohe) / Lisa Brennauer (WNT-Rotor)
İngiltere: Ben Swift (Ineos) / Alice Barnes (Canyon-SRAM)
Hong Kong: King Lok Cheung (HKSI Pro Cycling) / Qianyu Yang)
Macaristan: Gergely Szarka / Zsofia Szabo (Health-Mate Cyclelive)
İran: Mehdi Sohrabi / Somayeh Yazdani
İrlanda: Sam Bennett (Bora-Hansgrohe)
İsrail: Guy Sagiv (Israel Cycling Academy) / Omer Shapira (Canyon-SRAM)
İtalya: Davide Formolo (Bora-Hansgrohe)
Japonya: Shotaro Iribe (Shimano Racing) / Eir Yonamine (Alé Cipollini)
Kazakistan: Alexey Lutsenko (Astana) / Svetlana Pachshenko (Astana) 
Litvanya: Toms Skujiņš (Trek-Segafredo) / Lija Laizane (Eneicat)
Letonya: Ramūnas Navardauskas (Delko Marseille Provence)
Lükemburg: Bob Jungels (Deceuninck – Quick-Step) / Christine Majerus (Boels-Dolmans)
Meksika: Ignacio de Jesús Prado (Canei’s-Specialized) / Anet Barrera (Swapit Agolico)
Hollanda: Fabio Jakobsen (Deceuninck – Quick-Step) / Lorena Wiebes (Parkhotel Valkenburg)
Yeni Zelanda: Georgia Christie
Norveç: Amund Grøndahl Jansen (Jumbo-Visma) / Ingrid Lorvik (Hitec Products)
Panama: Jorge Castel / Shaina Rodriguez
Polonya: Michał Paluta (CCC) / Lucja Pietrzak
Portekiz: José Mendes (Sporting Clube de Portugal/Tavira) / Daniela Reis (Doltcini – Van Eyck Sports)

Ruanda: Bonaventure Uwizeyimana (Benediction Excel Energy) / Valantine Nzayisenga

Rusya: Aleksandr Vlasov (Gazprom-RusVelo) / Alexandra Goncharova (Servetto – Piumate – Beltrami TSA)
Slovakya: Juraj Sagan (Bora-Hansgrohe)
Slovenya: Domen Novak (Bahrain-Merida) / Eugenia Bujak (BTC City Ljubljana)
Güney Afrika: Daryl Impey (Mitchelton-Scott) / Ashleign Moolman (CCC Liv)
İspanya: Alejandro Valverde (Movistar) / Lourdes Oyarbide (Movistar)
İsveç: Lucas Eriksson (Riwal Readynez) / Lisa Nordén
İsviçre: Sébastien Reichenbach (Groupama-FDJ) / Marlen Reusser (WCC)
Tayvan: Shao Hsuan Lu / Ting Ying Huang
Türkiye: Ahmet Örken (Salcano Sakarya BB) / Keziban Koyun ( Kırkgöz Döşemealtı Belediye ve Gençlik Spor Kulübü Derneği )
Birleşik Arap Emirlikleri: Yousif Mirza (United Arab Emirates)
ABD: Alex Howes (EF Education First) / Ruth Winder (Trek-Segafredo)
Ukrayna: Andriy Kulyk (Shenzhen Xidesheng) / Olga Shekel (Astana)
Uruguay: Pablo Anchieri
Venezuela: Wilmarys Moreno

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!