Bizimle iletişime geçin

Haberler

BIANCHI’DEN ELEKTRİKLİ BİSİKLET DÜNYASINA YENİ SERİ: E-SUV

Elektrikli bisiklet modelleri arasına bir yenisi daha eklendi. Eurobike 2019 kapsamında dünyaca ünlü firmadan Bianchi E-SUV geldi. Bisiklet denildiği zaman akla gelen ilk firmalardan olan ve uzun yıllardır bisiklet sektöründe yer alan Bianchi, elektrikli tarafta da ses getirmek istiyor. İşte bunun için hazırlanan yeni elektrikli bisiklet serisi Bianchi E-SUV, üç farklı modelden oluşuyor.

Burada E-SUV Racer, E-SUV Rally ve E-SUV Adventure karşımıza çıkıyor. Üç bisiklet modeli de ortak olarak karbon şasi üstüne kuruluyor ve böyle hafif ancak sağlam bir seçenek oluşturuyor. Güçlerini 720 Wh pil paketinden ve merkeze konumlandırılan Shimano STEPS E-8000 motordan alan serinin üyeleri, özel bir hava soğutma sistemine de sahip.

M, L ve XL olmak üzere üç farklı boyutta alınabilen bisikletlerden E-SUV Racer direkt olarak yarışlara özel bir dağ bisikleti. Zorlu arazilerin tozunun attıracak model, 29 inç jantlar üstüne kuruluyor. Yine araziye uygun E-SUV Rally modelinin ise önde 29 inç, arkada ise 27,5 inç jantları bulunuyor. Bu her iki modelde de firmanın 12-speed XTR vites / dişli takımı görev yapıyor.

E-SUV Adventure ise hem araziye hem de gündelik kullanıma yönelik bir seçenek oluşturuyor. Standart pedal sistemine sahip modeller, burada kullanıcılara sürekli destek sağlayabiliyor ve yüksek kaliteli disk frenler ile rahatlıkla durdurulabiliyor. Modellerde özel aydınlatma sistemleri de bulunuyor.

Bianchi E-SUV serisinde yer alan E-SUV Adventure 7.690 euro, E-SUV Rally 9.490 euro, E-SUV Racer ise tam 10.490 euro fiyat etiketlerine sahip. Seriye ait modeller, 2020’de satışa çıkıyor.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

1 Yorum

1 yorum

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

S&C JAI HINDLEY

Editoryal

“Tadej Pogačar, Hinault ve Merckx’den bile daha iyi”

Haberler

Çin’in Bisiklet Mezarlıkları Görüntülendi

Haberler

UCI Dağ Bisikleti Dünya Kupası’nda yeni sezon başlıyor!

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!