Bizimle iletişime geçin

Editoryal

POC VENTRAL AIR KASK

2pure.co.uk

Ikea, Volvo, Spotify… İsveç markaları, ayırt edici stilleri ve kendine özgü kimlikleriyle bilinir. Poc da farklı değil. Markanın ilk yol bisikleti kaskı Octal, görünümü ve güvenliğe verdiği önemle kendine hastı. Marka aerodinamik üzerine yönelme kararı verdiğinde de kimliğinde çok az şey değişti. Örneğin; Ventral muadilleri arasında göze ilk çarpan modellerdendi. 

Hava girişini kontrol etmek için hassas havalandırma portları ve dahili kanallar kullanan Poc’un yeni Ventral Air modeli bir önceki iki tasarımın da üzerine çıkmayı hedefliyor. Teori, Air’ın saatte 40km hıza kadar Ventral’e rakip aerodinamik kazanıma sahip olmasının yanında, Octal’dan alışık olduğumuz hafifliği ve havalandırmayı muhafaza etmesi. Havalandırmayı ölçmek zor, ancak ağırlık iddiası kesinlikle doğru – medium boy 223 gram. 

Yeni bir kaskın anlamı renk kombininin tekrardan gözden geçirilmesidir. Poc’un Craves modeli geniş ve özellikli merceğin işlevini en üst düzeye çıkarmak için ince bir çerçeveyle geliyor. Kir ve suda korunaklı ‘Ripel’ kaplamaya sahip olmasının yanında Poc’un Clarity teknolojisini kullanıyor – Poc’a lens göre yol koşullarına göre kontrastı arttırıyor. Bu sayede binici asfalttaki engebeleri daha iyi görebiliyor ve değişen yol koşullarına daha hızlı reaksiyon verebiliyor.  

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

“ÇOK TERLEME YAVRUM HASTA OLURSUN”

Editoryal

AHMET ÖRKEN, KORONAVİRÜS MÜCADELESİNE DESTEK OLUYOR

Haberler

BİSİKLETLİ MACERALARINIZI KAYIT ALTINA ALIN | EN İYİ AKSİYON KAMERALARI

Editoryal

MAKSİMUM NABIZ ÇIKMAZI

Editoryal

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!