Bizimle iletişime geçin

Haberler

CYCLEUROPE TÜRKİYE, BIANCHI’NİN HIGH-END MODELLERİ İLE YENİ SEZONA HAZIR

cycleurope.com.tr

Bu sezon itibariyle yeni üretim tesislerinde faaliyet göstermeye başlayan Cycleurope Türkiye, dünya standartlarındaki kalite ve hizmet anlayışıyla İzmir Gaziemir Sarnıç Sanayi bölgesindeki fabrikalarında üretime devam ediyor. Yeni tesislerini ziyaret ederek bilgi aldığımız Cycleurope Yönetim Kurulu Başkanı Önder Şenkol ile Pazarlama Direktörü Rüya Şenkol, firmanın bağlı bulunduğu Cycleurope oluşumu hakkında paylaşımlarda bulundu.

“Cycleurope, Grimaldi Industry Grubu’nun bir parçasıdır. Dünyanın 50’den fazla ülkesinde dağıtım ve satış yapmaktadır. Güçlü bisiklet markalarının satın alınması ile bugün grup önde gelen bisiklet şirketlerinden biridir. Küresel ve yerel bisiklet takımlarına ve etkinliklerine aktif olarak destek vermektedir.”

2020 yılı hedefini, “Ülke ekonomisinde yaşanan gelişmelere bağlı olarak gerçekleşecek büyüme oranlarını değerlendirerek sağlıklı ve aktif yaşam tarzlarını kolaylaştırmak amacıyla bisiklet, aksesuar ve yedek parça sektörünün dünyada ve Türkiye’de önde gelen en iyi firmalar arasında yer almak” olarak belirleyen Cycleurope, ürün gamındaki büyük markalarla sektörün önde gelen firmalarından biri olarak üretime devam ediyor.

Bu markalardan biri olan İtalyan menşeili Bianchi’nin High – End modelleri de yeni yılda Cycleurope bünyesinde yerini alıyor. Konuyla ilgili konuşan Cycleurope Yönetim Kurulu Başkanı Önder Şenkol, 2019 yılı ekim ayı içerisinde Cycleurope grubun önemli markalarından biri olan Bianchi’nin elektrikli bisikleti Bianchi Life – e’nin diğer e-bike’lar ile birlikte sektöre hızlı bir giriş yapacağını ifade etti.

Cycleurope olarak yeni teknolojilerin öncüsü olmaya devam edeceklerini, e-bisiklet kullanıcılarına yeni bir deneyim yaşatacaklarını söyleyen Şenkol ayrıca elektrikli bisiklet motorları ve ekipmanları konusunda ciddi teknolojik gelişmeler sağlayan ürünlerle piyasada olacaklarını ifade etti.

Bu ürün grupları içerisinde; yol bisikleti, şehir bisikleti ve dağ bisikletleri yer alacak. Farklı kullanım ve ihtiyaçlara paralel olarak geliştirilen ürünlerin kullanıcıları ile yakın zamanda buluşması bekleniyor. Şenkol ayrıca Bianchi bisikletlerin High-End kategorisindeki yol, şehir ve dağ bisikletlerini kullanıcıların beğenisine sunacaklarını da ifade etti.

Son olarak Türkiye’deki bisiklet sektörünün önemli bir aktörü olarak piyasa durumuyla ilgili değelendirmelerde bulunan Cycleurope Yönetim Kurulu Başkanı Önder Şenkol ve Cycleurope Pazarlama Direktörü Rüya Şenkol, Türkiye’de özellikle yerel yönetimlerin bisiklet kullanımına verdiği önem sayesinde bisiklet kullanımının arttığına ve buna bağlı olarak sektörün de her geçen gün geliştiğine dikkat çekiyor.

Bu durumun, Türkiye’de bisiklet kullanımının sadece spor ve eğlence amaçlı olmadığını,şehir içi kullanımına dönük bir ulaşım aracı olarak görüldüğünü de gösterdiğini belirten Önder Şenkol, bu kapsamda yapılacak çalışmaların önem arz ettiğini ve Cycleurope olarak bu tür uygulama ve çalışmalara destek vermeyi sürdürdüklerinin altını çizdi.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!