Bizimle iletişime geçin

Haberler

BULLS’TAN 18 YENİ ELEKTRİKLİ BİSİKLET

Elektrikli bisiklet pazarı büyümeye devam erken farklı markalardan konuyla ilgili yenilikçi hamleler gelmeye de devam ediyor. 1995’ten bu yana performans odaklı dağ bisikletleri üreten firma Bulls, ürün gamına 18 yeni elektrikli bisiklet modeli eklediğini duyurdu.

Bu kadar fazla model ile çıkış yaparak ciddi şekilde ses getiren firma, açık şekilde herkese ve her yola uygun model sunuyor olma iddiasını taşıyor. Ürün gamına baktığımız zaman performans odaklı dağ / downhill bisikletleri, yol yarış bisikletleri ve gündelik kullanıma yönelik birçok model karşımıza çıkıyor.

Güçlerini yenilikçi Fazua motor sisteminden ya da Bosch‘un yeni nesil elektrikli motorundan alan ve 625 Wh’a kadar özel pil paketleriyle gelen modeller, bu açıdan uzun ömürlü ve aynı zamanda yüksek performanslı bir seçenek oluşturuyor.

Geniş ürün gamında yer alan Desert Falcon Evo modeliyle 45 m/s gibi yüksek bir hız sunan Bulls, bu gelişmiş elektrikli bisiklet modellerinde disk fren kullanıyor ve en yüksek kalitede malzemelerin tercih edildiğini aktarıyor. Farklı modellerle kullanıcıya sunulacak olan gelişmiş elektrikli bisikletler, etkili şekilde pedal desteği sağlıyor. Ürünlerin satışa ne zaman çıkacağı ve kullanıcıyla ne zaman buluşacağı ise şu an için belirsizliğini koruyor.

Profesyonel kullanıma hitap ettiğinden fiyat anlamında ise oldukça yüksek rakamların verildiği Bulls elektrikli bisikletlerin, 2019 modelleri 1999 Euro ile 9999 Euro arasında satışa sunuluyor. Firmanın resmi internet sitesinde yer alan bu fiyatların 2020 modelleri için daha da yüksek olması bekleniyor.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!