Bizimle iletişime geçin

Haberler

DUCATI’DEN ÜÇ YENİ ELEKTRİKLİ BİSİKLET

Motosiklet dünyasının prestijli markalarından İtalyan Ducati üç yeni elektrikli bisiklet tasarımı tanıttı. Elektrikli bisiklet pazarına yabancı olmayan şirket, yeni modellerini İtalya’da düzenlenen bir etkinlik kapsamında sergiledi. Üst seviye olarak konumlandırılan üç bisiklet modeli de gelişmiş yapılarıyla performans odaklı sürüşler için tasarlanmış.

Shimano imzalı motor sistemi kullanan modellerden ikisi dağ bisikleti, diğeri ise daha çok gündelik kullanıma yönelik olarak dizayn edildi. Yeni modellerden özellikle Ducati MIG-RR Limited Edition dikkat çekiyor. Bu elektrikli dağ bisikletinden yalnızca 50 adet üretileceği ve modelin Ohlins süspansiyon ile karbon jantla geldiği belirtiliyor.

Diğer dağ bisikleti Ducati MIG-S ise önceki modele oranla daha standart bir model ancak motosiklet seviyesinde süspansiyonlara sahip.

Gündelik kullanıma sahip elektrikli bisiklet modelinin adı ise Ducati e-Scrambler olarak geçiyor. Bu model şehir içinde kullanım için iyi bir seçenek oluşturuyor. Üç modelde de disk fren kullanılan bisikletler, Thok ortaklığında üretiliyor. Henüz fiyatları ile ilgili bir açıklama yapılmayan yeni elektrikli bisiklet modellerinin önümüzdeki yıl piyasaya sunulması bekleniyor.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!