Bizimle iletişime geçin

Haberler

BİSAN 2020 LANSMANI

Bisan, 2020 için tasarlanan yeni model bisikletlerinin lansmanını geçtiğimiz hafta görkemli bir organizasyonla Rixos Premium Belek’te gerçekleştirdi

bisan.com.tr

Fotoğraf BİSAN

22-24 Kasım tarihleri arasında Rixos Premium Belek’te bayileriyle bir araya gelen Bisan, 2020 için tasarlanan yeni model bisikletlerini görkemli bir organizasyonla görücüye çıkardı. Toplantıda konuşan Bisan Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Ali Orçun Bal, “Bisan ailesinin en önemli parçalarından biri olan iş ortaklarımız ile bir araya gelerek keyifli bir toplantı geçirdik. Bizleri bu özel günümüzde yalnız bırakmayıp katılımları ile renk kattıkları için tüm iş ortaklarımıza teşekkür ederiz. Biz birlikte güçlü ve büyük bir aileyiz” dedi.

“Gücünü hisset”

2020 için toplam 84 model içerisinde 41 yeni model tasarımını lanse eden Bisan’ın özellikle Praetor isimli Dura-Ace grup setli ve tamamen karbon yarış bisikleti ile büyük beğeni topladı. Yaklaşık 450 bayinin katıldığı toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Toplantıda 2019 yılında gerçekleşen son teknoloji boya tesisinin devreye alındığı, tüm montaj hattının tork ayarlı hava tabancaları ile değiştirildiği, ikinci montaj hattının devreye alındığı, mevcuttakinden 4 kat daha büyük bir kaynakhanenin bitirildiği ve sene sonuna kadar devreye alınacağı, test laboratuvarının devreye alındığı bilgileri ve yapılan tüm yenilik ve geliştirmeler bayilere aktarıldı.

2019 da şirketlerin küçülmeye gittiği dönemde Bisan olarak yatırımlara arttırılarak devam edildiğini ve 2020’de  de yatırımlar konusunda hedef büyüttüklerini ifade eden Bisan Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Ali Orçun Bal,“2019 sezonunda  hedeflerimizin üzerinde bir başarıyla yılı kapatırken, 2020 için daha büyük hedefler koyduk.

İnanıyoruz ki her yıl yükselen başarı grafiğimiz, 2020’de de yükselişini sürdürecek. Bugünkü toplantımızda bayilerimiz yeni modellerimizi çok beğendi. Bisiklet severlerin de yeni ürünlerimizi çok seveceğine inanıyoruz” diye konuştu.

Daima gelişmekten ve geliştirmekten yana bir kurum kültürüne sahip olan Bisan, spora ve sporcuya destek olmak için Bisan Yarış Takımı’nı da kurduğunu açıklarken, takımın tanıtımı da lansman kapsamında gerçekleştirdi. Yarış takımının bayilerle buluştuğu toplantıda kısa zamanda 3 yarışa katılan ve 4 kürsü ile dönen takım, bayiler tarafından alkışlarla karşılandı.

Bayi toplantısının en duygulu anları bayilerin el ele vererek çocuklar için Bisan çocuk bisikletlerinin montajını yaptıkları anlarda yaşandı. Antalya Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi’ndeki çocuklara hediye edilecek bisikletleri özenle monte edip, süsleyen ve çocuklara mektuplar yazan bayiler, Bisan yönetimine bu anlamlı sosyal sorumluluk için teşekkür ettiler.

“Gücümüze Güç Katarak Yatırımlarımıza Devam Ediyoruz!”

Yatırımlarına ve gücüne güç katmaya devam edeceklerinin altını çizen Bisan, değerli iş ortaklarının arasına bir dünya markasını daha ekleyerek Kasım ayı itibari ile Michelin’in Türkiye distribütörlüğünü üstleneceklerini yine lansmanda açıkladı.  

Ayrıca Bisan fabrikasında, Bisan mühendisleri tarafından üretilen alüminyum kadrolu iki dağ bisikleti ve bir trekking bisikletini bayilerinin beğenisine sundu.

Alüminyum kadro üretimine önem verdiklerini ve Ar-Ge çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Ali Orçun Bal, Bisan fabrikasında kendi alimünyum kadrolarını üreteceklerini ve dağ bisikleti ve trekking model alüminyum kadro bisikletlerini de Metalurjik, Kimyasal, Mekanik, TS4210 testlerini başarı ile geçtikten sonra 2021’de tamamen yerli üretim olacak olan diğer alüminyum kadrolarla birlikte satışa sunulacağının müjdesini verdi.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

HATAY’A KESİNTİSİZ 25 KM BİSİKLET YOLU

Haberler

ÜÇ İSİM DAHA COVID-19 NEDENİYLE BURGOS TURU’NDAN ÇEKİLDİ

Haberler

SIBIU TURU, BORA-HANSGROHE’NİN GALİBİYETİ İLE SONLANDI

Haberler

HEP BİRLİKTEYİZ

Editoryal

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!