Bizimle iletişime geçin

Haberler

SUSUZ KALAN KOALANIN BİSİKLETE TIRMANDIĞI ANLAR

Avustralya’da aşırı sıcaklar tüm canlıları etkilerken Adelaide’de bisiklete binen bir grup, yolun ortasına çıkan koalayı susuzluktan kurtardı. Bisikletli grubu görünce onlara doğru giden ve suyu içiren Anna Heusler’in bisikletine tırmanan koalanın görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı.

Anna Heusler yaptığı paylaşımdan sonra; “Yıllardır yüzlerce koala gördük, ancak bir koalanın bunu yaptığına ilk kez şahit oluyoruz” dedi.

“Sabah erken saatlerde Norton Summit yolundan geri dönüyorduk ve virajı aldığımızda yolun ortasında bir koala olduğunu gördük. Doğal olarak hepimiz durduk, yolun ortasından çıkmasına yardım etmek için bisikletlerimizden indik. Sonrasında koalanın hızlı bir şekilde bana doğru yaklaştığını gördüm. Susadığını düşünerek suluğumdan su içirmeye başladım ve bu sürede o da bisikletime tırmanarak su içmeye devam etti.”

İlk kez böyle bir şey yaşadığını belirten Heusler, bunun mükemmel bir deneyim olduğunu söyleyerek olayın görüntülerini Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı:

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!