Bizimle iletişime geçin

Haberler

E-BİSİKLET DÜNYASININ YENİ ÜYESİ: RAD RUNNER PLUS

Elektrikli bisikletler her geçen gün daha popüler hale gelirken farklı markalardan da yeni modeller gelmeye devam ediyor. Şehir içi ulaşımı değiştirmeye başlayan bu ürünlerin en yenisi olan Rad Power Bikes Rad Runner Plus, geçtiğimiz yıl çıkan Rad Runner modelinin devamı niteliğinde.

Katlanır bisiklet tarzındaki gövdesi ve küçük lastik yapısı ile şık bir tasarıma sahip olan model, yapısı gereği şehir içi ulaşımda rahatlıkla tercih edilebilecek bir model olarak markanın ürün gamındaki yerini alıyor. Spesifik olarak şehir içi kullanıma özel olarak dizayn edilen ancak kalın lastik yapısıyla zorlu arazilerin altından da kalkabilecek potansiyele sahip Rad Runner Plus, ön süspansiyon sistemi ve kalın yanaklı lastikleriyle konforlu bir yolculuk vadediyor. 

Arkasında ekstra bir koltuk daha bulunduran elektrikli bisiklet, her türlü konuda bilgi veren bir LCD ekrana da sahip. Bünyesinde 750W bir motor yer alan ve böylece kullanıcıya sürekli pedal desteği sağlayabilen bisiklet, 672 Wh pil ile kullanıma bağlı olarak 70 km kadar menzil sunuyor.

Rad Runner Plus, önde ve arkada disk frenler kullanıyor. Gece kullanımı için LED aydınlatması da bulunan model, 7 vitesli ve farklı renklerde tercih edilebiliyor.

Ön sipariş için resmi satın alma sayfasına buradan ulaşabileceğiniz bisikletin fiyatı 1.699 dolar. Rakiplerine göre uygun bir fiyata sahip olduğunu söyleyebileceğimiz bisiklet, bu açıdan geniş bir kitleye ulaşacak gibi görünüyor. Modelin bayilere dağıtımına ise temmuz ayında başlanacak. 

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!