Bizimle iletişime geçin

Haberler

GAVIRIA, EVİNE DÖNÜYOR

Mart ayının başından bu yana koronavirüs teşhisiyle karantina altında tutulan Fernando Gaviria, dün (26 Mart) taburcu edildi. 25 yaşındaki Kolombiyalı sprinter, iyileştiğini ve eve döneceğini sosyal medya hesaplarından da takipçileriyle paylaştı.

Gaviria, “İyileşme sürecim boyunca beni destekleyen herkese çok teşekkür etmek istiyorum. Umarım hepimizin yaşamakta olduğu bu olağanüstü süreç yakında sona erer ve normale dönebiliriz” açıklamasında bulundu.

Salı günü (24 Mart), beraber karantina sürecinde oldukları takım arkadaşı Arjantinli bisikletçi Max Richeze’nin 18 günlük tedavi sürecinden sonra taburcu olmasının ardından sonunda Gaviria da sağlığına kavuştu. Yaklaşık 3 haftadır devam eden karantina sürecinden sonra Gaviria’nın sağlığının iyi olduğu, şu an için tehlikeli herhangi bir durumun olmadığı belirtildi. 

Gaviria, yeniden antrenmanlara adapte olabilmek için bir süre dinlenip toparlandıktan sonra yeniden sürüşlere başlayacak. Ancak şu an için sezonun Gaviria için sona ermiş olabileceğini belirten BAE ekibi, Kolombiyalı sprinter için yeni hedefler arayacak. 

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!