Bizimle iletişime geçin

Haberler

2020 İSPANYA TURU, TARİHİNİN EN İYİSİ OLACAK

Vuelta a Espana yarış direktörü Javier Guillen, üç büyük turun sonuncusu olan İspanya Turu’nun, planlandığı gibi gerçekleşmesini ümit ettiğini ve bu şekilde olması halinde tarihinin en iyi turu olacağını söyledi. İspanyol haber ajansı EFE’ye verdiği demeçte Guillen, “Tüm Vuelta ekibi, turun planlandığı şekilde devam edeceği düşüncesi ile çalışmalarını sürdürüyor.”

“Bu zor zamanlarda daha motive olmak ve koordineli çalışmayı sürdürmek adına bizi heyecanlandıracak böyle bir misyon edindik ve tarihinin en iyisi olacak bir Vuelta 2020 düzenlemek istiyoruz.”

İspanya’da salgınla mücadele devam ederken 3 binden fazla insan, koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi. “Olan biten her şeyden ötürü elbette insanı bir bakış açısıyla endişe duyuyorum. Bu olağanüstü, daha önce eşi benzeri görülmemiş bir olay. Gerekli olan tüm önlemlere uymaya çalışıyor ve bu süreçte işimizi bir terapi yöntemi olarak kullanıyoruz.”

“Video konferans gibi yeni şeyler keşfediyor ve fikir komitesiyle birlikte hayal gücü ve yüksek motivasyonla yeni şeyler için çalışıyoruz.”

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

Klasikler başlıyor!

Haberler

PELOTONUN 2021 MAYOLARI

Editoryal

Mazgal bisikletçinin yaralanmasına sebep oldu

Haberler

Le Samyn galibi Tim Merlier ile geçmişten bir sohbet

Editoryal

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!