Bizimle iletişime geçin

Haberler

SANAL IRONMAN YARIŞINDA TALİHSİZ OLAY

İlk kez çevrim içi olarak düzenlenen Ironman VR Pro Challenge’da triatletler evlerinin salonunda pedal çevirirken mücadele edenlerden biri olan Avustralyalı sporcu Mirinda Carfrae, ikinci sırada götürdüğü yarış esnasında derecesine mal olan bir talihsizlikle karşılaştı.

Eski triatlon dünya şampiyonu Carfrae’nin kendisi de bir triatlet olan eşi Tim O’Donnell, trainerın arkasından geçerken kabloya takılınca bağlantı koptu. 88.5 kilometrelik parkuru tamamlayamayan Carfrae, klasmandan düşünce ikinci sırada götürdüğü yarışın sonuç listesinde yer alamadı. 39 yaşındaki triatlet olayı, “Diğer odadan kupalarımı getirip beni motive etmek istemiş ancak arkamdan geçerken kabloya takılmış. Ne kadar aptalca!” sözleriyle anlattı.

Eşi, suçunu kabullenmenin verdiği mahcubiyetle elinde “Benim hatamdı” yazılı bir pankart tutarken Carfrae de yarışın sunucularına neler olduğunu açıkladı.

Kişisel Instagram hesabından da konuyla ilgili olarak bir hikâye paylaşan sporcu, olayın komik yanını görmeye çalıştığını ancak yarışı tamamlayamamanın da canını sıktığını söyledi ve “Gelecek hafta sonu da Tim yarışacak ama ben onun fişini çekmeyeceğim” dedi.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

“YENİ NORMAL”DE BİSİKLET

Editoryal

BİSİKLET VE PANDEMİ DÖNEMİ PSİKOLOJİSİ

Editoryal

ÇITAYI YÜKSELTMEK

Bisikletler

BORIS JOHNSON, ÜLKESİNDE BİSİKLETİN YAYGINLAŞTIRILMASI KONUSUNDA “ISRARCI” DAVRANIYOR

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!