Bizimle iletişime geçin

Haberler

TEAM INEOS’UN ZWIFT SÜRÜŞÜNE DAVETLİSİNİZ

Team Ineos, Zwift üzerinden düzenleyeceği ilk herkese açık grup sürüşünü ve yarışını duyurdu. Britanyalı ekip, yıldızlar takımı Team Ineos arasında gerçekleşecek e-yarış öncesinde herkesin katılımına açık tutacakları bir grup sürüşü gerçekleştirmeye hazırlanıyor. 

12 Nisan’da gerçekleşmesi planlanan grup sürüşü, Chris Froome, Greaint Thomas ve Egan Bernal gibi isimlerin de katılımı ile sanal dünya Watopia çevresinde geçecek. 40 dakika ila bir saat kadar sürmesi planlanan sürüş, İngiliz yaz saatine göre 15.00’de başlayacak. 

Hemen ardından 17.00’da ise Team Ineos ekibinin kendi aralarında mücadele edeceği Zwift’in en zor tırmanış yarışların biri start alacak. Rob Hatch ve Matt Stephens’in yorumcu olarak katılacağı yarış, canlı olarak yayınlanacak. Hem grup sürüşü hem de yarışa katılacak bisikletçilerin kimler olacağı henüz net olarak belirlenmiş değil. Ancak konuyla ilgili duyurunun önümüzdeki günlerde Ineos tarafından yapılması bekleniyor.

Koronavirüs sebebiyle askıya alınan etkinlikler sonrası takımlar, takipçileriyle daha fazla bir araya gelebilmek ve sponsorlar için görünür olmaya devam etmek adına sanal yarışlara başvurmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu ilk sanal Flanders mücadelesinin ardından önümüzdeki günlerde Tour de Suisse de 16 WorldTour ekibinin katılımı ile yine çevrim içi olarak gerçekleştirilecek. 

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

Berlin’de bisiklet için insan zinciri

Haberler

Milli takım 59. Tour of Malopolska’da yarışıyor

Haberler

Bisiklet satışları %144 arttı

Haberler

Wout van Aert Nick Nuyens’e 662,000€ tazminat ödeyecek

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!