Bizimle iletişime geçin

Haberler

MOVISTAR’IN YENİ TAKIM MAYOSUNU SEN TASARLA!

Bisiklet giysisi üreticisi firma Ale ile çalışan WorldTour ekibi Movistar, yeni formalarının tasarım sürecine bisikletseverleri de dahil etmek üzere ‘şampiyonların formasını tasarla’ projesini başlattı. 

Herkesin katılımına açık olan yarışma, 13 Nisan’dan 26 Nisan’a kadar sürecek. Ale’nin resmi web sitesi üzerinden indirilecek tasarım şeması üzerinden yapılacak tasarımların, Instagram’da paylaşılması ile devam edecek yarışmada en yaratıcı tasarım, İspanyol ekibin yeni forması olacak. 

Tasarımı oluşturan kişilerin, Instagram hesapları üzerinden yaptıkları tasarımı @alecyclingofficial ve @movistar_team etiketleri ve #SeguimosConectados (Hala bağlıyız) hashtagi ile paylaşmaları gerekiyor. 

Yarışmasının sonuçlanmasının ardından oylama süreci ise iki aşamalı olarak gerçekleşecek. İlk aşamada Ale ve Movistar takımının tasarımcıları tarafından seçim yapılacak ve en iyi altı forma tasarımı belirlenecek.

İkinci aşamada ise ilk aşamada belirlenen altı forma Instagram üzerinden oylamaya sunulacak ve en çok oy alan tasarımın, karantina süreci sonrasındaki ilk yarışta Movistar ekibi tarafından kullanılması için yapım süreci başlayacak. Yarışı kazanan kişi ise ödül olarak kendi tasarladığı takım formasına sahip olacak.

Yeni tasarım formalar daha sonra tüm ekip tarafından imzalanarak satışa çıkarılacak. Satıştan elde edilen gelirin tamamı ise koronavirüs süresince mücadele eden Kızıl Haç’a gidecek. 

Yarışla ilgili detaylı bilgi ve katılım şartları için buraya tıklayın.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!