Bizimle iletişime geçin

Editoryal

RED BULL’DAN DÜNYA BİSİKLET GÜNÜ’NE ÖZEL HEYECANLA İZLEYECEĞİNİZ 5 BİSİKLET VİDEOSU

Kaleler, terk edilmiş stadyumlar ve kanola tarlaları… 3 Haziran Dünya Bisiklet Günü için Red Bull dünyasından sınırları zorlayan bisikletçilerin en iyi videolarını sizler için derledik.

BMX’ten dağ bisikletine, aklınıza ne gelirse. Red Bull dünyasından sınırları zorlamayı seven bisikletçilerin en iyi videolarını sizin için seçtik! 3 Haziran Dünya Bisiklet Günü’nü bu yaratıcı bisikletçilerle kutlamaktan daha iyi bir yol olamaz!

Ancak Red Bull dünyasının uçsuz bucaksız bisiklet arşivi bunlarla sınırlı değil. Bir grup dağ bisikletçisinin Kanada’nın ıssız dağlarında doğaya karşı olağanüstü bir meydan okumasını anlatan North of Nightfall belgeseli Türkçe altyazı seçeneğiyle bu hafta sonu redbull.com’da! Ayrıca birbirinden heyecanlı bisiklet videolarının devamı ve çok daha fazlası yine redbull.com adresinde!

Kaleyi BMX ile İçten Fethetmek

Tarihi 10. yüzyıla kadar uzanan Kazan Kalesi‘nde bir BMX parkuru… Kulağa ne kadar ilgi çekici geldiğinin farkındayız. Rus bisikletçi Irek Rizaev, özenle döşenen rampalarda eşi benzeri olmayan bir gösterinin başrolünde.

Evden Çalışmaya Farklı Bir Bakış

Fabio Wibmer evinde kendi imkanlarıyla bir bisiklet parkuru kurdu. Peki bunu nasıl başardı? İşte yaşananların perde arkası!

Doğanın Kalbinde Masalsı Bir Sürüş

Bisiklet dünyasında renkli bir iş birliği gerçekleşti, freestyle dağ bisikleti ve BMX disiplinlerinin önde gelen temsilcileri Martin Söderström ve Dawid Godziek ‘in İsveç’te bir kanola tarlasında imza attıkları gösteri gözlere olduğu kadar kalplere de hitap ediyor!

Terk Edilmiş Stadyuma Hayat Veren BMX Sürüşü

93 bin seyirci kapasiteli devasa stadyum Silverdome, 2013 yılında restore edilmeden önce terk edilmişti. Yıllarca birçok spor hikayesine ev sahipliği yapan stadyumu ıssız haliyle yakalayan BMX yıldızı Tyler Fernengel, tüm yeteneklerini sergiledi ve sessizliğe hayat verdi!

Dubai’nin Simge Otelinde Farklı Bir Gösteri

BMX yıldızı Kriss Kyle, Dubai’nin meşhur “7 yıldızlı” oteli Burj Al Arab’da bisikletini sürme şansı yakalarsa ne olur?

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Bir sonraki:

ENDÜSTRİYEL SALGIN

Kaçırmayın:

MARDİN VELODROMU

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!