Bizimle iletişime geçin

Haberler

BİSİKLET USTASI EMİNE YÜKSEL İLE TANIŞIN

Düzce’de yaşayan üç çocuk annesi Emine Yüksel, bisiklet tamircisi oğlunun, 5 yıl önce montaj için gönderilen bisikletlerin kolileri açmasına yardım ederek işe başladı. Emine Yüksel bir süre sonra bisikletlerin montajlarını da yaparak eline ilk tamir anahtarını aldı. Yüksel daha sonra bisiklet tamirine de merak salınca 5 yıldır bisiklet tamir ustası olarak çalışmaya başladı.

Bisikletlerin tamirini ustalıkla yapan Yüksel, bisiklet tamirciliği dışında evinde vakit geçirdiğini anlatıyor. “55 yaşındayım. İki kızım, bir oğlum var. Ben beş yıldır bisiklet tamirciliği yapıyorum. Oğlumun yanına servis için getirilen bisikletlerin paketlerini açmaya yardıma geliyordum. Ondan sonra benim de ilgimi çekti ve bu kez tamire başladım, 5 yıldır da devam ediyorum.”

İşini severek yaptığını belirten Emine Yüksel, “Ben hevesliydim ve bu işe başladım. Bisiklet tamiri için gelenler şaşırıyorlar. Benim olmam ilgi çekiyor. Tamirin dışında eve gidiyorum, yemek yapıyorum, başka işlerimi yapıyorum. Sonra tekrar buraya yardıma geliyorum. Çok zevkle yapıyorum işimi. Kadınların başaramadığı bir şey yok. Kadınlar her şeyi başarırlar. Yeter ki istekli olsunlar” şeklinde konuştu.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

BİSİKLETTE SIVI ALIMINA DAİR BİLİNMESİ GEREKEN HER ŞEY

Editoryal

SPORCU SAĞLIĞININ KÖŞE TAŞI: SIVI DENGESİ

Editoryal

PRUDHOMME, FRANSA TURU’NDA ALINACAK YENİ ÖNLEMLERİ PAYLAŞTI

Haberler

CYCLIST TÜRKİYE’NİN TRAINER REHBERİ

Editoryal

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!