Bizimle iletişime geçin

Haberler

RAPHA, YENİ KADIN KOLEKSİYONUNU TANITTI

Britanya merkezli bisiklet giyim markası Rapha, Britanya’daki bir diğer spor giyim markası Outdoor Voice ile işbirlikli olarak ürettiği yeni koleksiyonu dün (24 Haziran) görücüye çıkardı. Mallorca’nın terazzo zeminlerinden esinlendiği belirtilen koleksiyon dokuz temel parça içeriyor: mayo, rüzgarlık, bib tayt, yüksek belli bisiklet taytı, tişört, şapka, çorap, büstiyer ve gidon çantası.

Rapha + Outdoor Voices serisinde kırmızı, yeşil ve lila rengi ağırlıklı olarak kullanılırken tasarımın, maceracı, yeni başlayan ve uzun sürüşlere hevesli kadın bisikletçiler için yapıldığı söyleniyor. Yaz mevsimine uygun olarak üretilen hafif formalar, sadece üst kısımda değil, tayt bölümünde de ekstra cepler bulunduruyor.

Serinin heyecan verici bir başka parçası ise tüm koleksiyonla uyumlu olarak tasarlanan gidon çantası. Bisiklet üzerinde yiyeceklerinizi veya yanınıza alacağınız telefon, alyan, iç lastik gibi aparatları depolamak için mükemmel bir alan sunan çanta, renk seçimi ve kumaş yapısı ile mayolarınızla da uyum sağlıyor.

Tasarımın başındaki isim Maria Olsson koleksiyonu, “Birlikte bisiklet sürmeyi seven tüm kadınlar için olumlu, rahat ve kapsayıcı bir deneyim elde etmek istedik, ayrıca bisiklet giyimindeki bazı alışılageldik kuralları ve engellerin de üstesinden geldik” şeklinde yorumlarken bilim ve teknik yönünden ödün vermeksizin alışılmadık grafik ve renkleri bir araya getirdiklerini söyledi.

Koleksiyondaki tüm ürünleri incelemek ve satın almak için tıklayın.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!