Bizimle iletişime geçin

Haberler

BİSİKLET TAMİR ETKİNLİĞİNE YOĞUN İLGİ

Zonguldak Devrek Belediyesi’nin, Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında düzenlediği “Bisikletini tamir ettiriyoruz” etkinliğinde 236 kişi bisikletini tamir ettirdi.

Fotoğraf Pusula Gazetesi

“Herkes İçin Sıfır Emisyonlu Hareketlilik” temasıyla Devrek Belediyesi tarafından düzenlenen “Bisikletini tamir ettiriyoruz” etkinliği yoğun ilgi gördü. Çocuklardan yaşlılara, Devrek’te yaşayan ve bisikleti bozuk olan vatandaşlar etkinliğe yoğun ilgi gösterdi ve bisikletlerini tamir ettirmek için gün boyu uzun kuyruklar oluşturdu.

Bisikletlerini, bisiklet ustalarına tamir ettiren çocuklar yeniden bisikletlerine binebilecekleri için duydukları mutluluğu paylaştılar. Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt da, etkinliğe katılarak çocukların ve gençlerin mutluluğa ortak oldu.

Başkan Bozkurt yaptığı açıklamada, “Geleceğimizin teminatı gençlerimizi ve çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamak her zaman önceliğimiz oldu. İşte bugün burada da gençlerimizin ve çocuklarımızın bozuk olan bisikletlerini tamir ettiriyoruz. Çocukları mutlu bir kent yaratmak istiyoruz. Onların bu sevinçlerini paylaşıyorum.” dedi.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!