Bizimle iletişime geçin

Haberler

EUROBIKE 2020 İPTAL OLDU

Bisiklet sektörünün en büyük fuarı olan Eurobike’ın 24-26 Kasım’da düzenlenmesi planlanan 2020 edisyonu, koronavirüs kısıtlamaları sebebiyle iptal edildi.

Avrupa’da her geçen gün sıkılaştırılan koronavirüs önlemleri kapsamında seyahatler de daha fazla kısıtlanıyor.  Bu süreçten etkilenen son etkinlik, bisiklet sektörünün önde gelen markalarını ve bisiklet severleri bir araya getiren Eurobike 2020 fuarı oldu. 

24- 26 Kasım tarihlerinde Almanya’nın Friedrichshafen şehrinde düzenlenmesi planlanan fuar, koronavirüs kısıtlamaları sebebiyle iptal edildi. Daha önce yine koronavirüs sebebiyle Eylül’deki tarihinden Kasım’a alınan Eurobike, Avrupa’da artan vakalara bağlı olarak sıkılaştırılan seyahat yasakları sebebiyle seneye yapılacak. 

Eurobike fuarını gerçekleştiren Messe Friedrichshafen’den yapılan açıklamada, Avrupa dışındaki ülkelere uygulanan seyahat yasaklarının Avrupa ve Almanya içine de uygulanmaya başlanması, dahası pek çok şirketin şirket içi seyahat yasağı alması ve katılımcıların fuara katılamayacaklarını bildirmeye başlamalarıyla fuarın iptalinden başka şans kalmadığı söylendi. 

Organizatörler gelecek yıl için yerinde yapılacak, canlı, sektörün gereksinimlerini karşılayacak bir format geliştirmeye çalışacaklarını belirttiler. Katılımcıların ve ziyaretçilerin tüm biletleri ve ücretleri geri iade edilecek. Gelecek seneki fuarın tarihleri belli olduğunda duyurulacak.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Team Polti Kometa, 2024 yılında Ivan Basso ve Alberto Contador bisiklet projesinin yeni adı olacak

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!