Bizimle iletişime geçin

Haberler

SHIMANO MOTOREX’İ PORTFÖYÜNE KATTI

Shimano Avrupa, MOTOREX bisiklet yağlarıyla dağıtım ortaklığını duyurdu.

Shimano, yağ markası MOTOREX’i 2021 portföyüne kattığını duyurdu. Dağıtım anlaşması Fransa, İtalya, Belçika, Hollanda, Lüksemburg, İsveç, Danimarka, Norveç, Finlandiya, İzlanda, Polonya, Türkiye, Malta, Baltık ülkeleri, İspanya ve Andorra’yı 1 Ocak 2021’den itibaren kapsayacak.

Shimano’nun Avrupa satış ofisi bölgelerindeki perakendeciler, artık bisiklet ve diğer araçlar için yenilikçi yağlar ve temizlik çözümleri üreticisi olan MOTOREX ürünlerini de sipariş edebilecekler. Perakendeciler, MOTOREX BIKE LINE spreylerinden, zincir yağlayıcıları, bir dizi temizlik ve bakım ürünü, gresler ve çok çeşitli çatal yağları sipariş edebilecekler.

İsviçre markası olan ve 1917’de kurulan MOTOREX, bağımsız bir aile şirketi. Çeşitli uygulamalar için madeni yağ ve kimyasalların geliştirilmesi, üretimi ve pazarlanması alanında faaliyet gösteren şirket 370 çalışanıyla Avrupa’da üç üretim tesisi işletmekte ve 89 ülkede ürünlerinin dağıtımını yapmakta. 

Shimano Avrupa satış ofislerinin Genel Müdürü Arjen Vinke: “Marka portföyümüze MOTOREX’i ekleyebilmekten gurur duyuyoruz. Kaliteli ürünleriyle tanınmış MOTOREX markası, müşterilerimiz için sunduğumuz ürünlere son derece iyi uyacak. Markayı belirlediğimiz pazarlarda daha da geliştirmeyi ve ürünleri perakendeciler ve müşteriler için yaygın olarak bulunabilir hale getirmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

BUCHER-MOTOREX Group CEO’su Edi Fischer: “MOTOREX, Avrupa’da Shimano ile işbirliği yapmaktan gurur duyuyor. Bisiklet pazarı, çevre dostu madeni yağlar geliştirme ve teşvik etme stratejimizin önemli bir ayağı. Bu işbirliği sayesinde, dağıtım ağımızı önemli ölçüde genişletiyoruz ve ürün yelpazemizi Avrupa genelinde her zamankinden çok daha fazla bisiklet tutkununa sunabiliyoruz. “

Shimano Europe,  MOTOREX ile Eylül ayında bir dağıtım anlaşması imzaladı ve 2020 sonbaharında Fransa, İtalya, İsveç, Danimarka, Norveç ve Finlandiya’daki perakendecilere ön satışlara başladı. Ürünlerin 1 Ocak 2021’e kadar perakendecilere ulaşması bekleniyor.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!