Bizimle iletişime geçin

Haberler

TUNÇ SOYER KARŞIYAKA’YA BİSİKLETLE GİTTİ

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, ilçe ziyaretlerinde de bisikleti tercih ediyor. Soyer, en son Karşıyaka Belediyesini bisikletiyle ziyaret etti.

Göreve geldiği günden beri ulaşım tercihini bisikletten yana kullanan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, bisikletten pandemide de kopmamıştı. Başkan Tunç Soyer İzmir’in ilçelerine gerçekleştiği ziyaretlere de bisikletle gidiyor. Tunç Soyer son olarak yardımcılarıyla beraber Karşıyaka Belediyesini ziyaret etti ve yine bisikletle gitmeyi tercih etti. 

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, beraberinde İzmir Büyükşehir Genel Sekreteri Buğra Gökçe, Genel Sekreter yardımcıları, Büyükşehir Daire Başkanları ile birlikte Karşıyaka’yı ziyaret etti.

Bisikletiyle Karşıyaka’ya gelen ve Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay tarafından karşılanan Tunç Soyer, Karşıyaka’da bir süre dolaştıktan sonra Karşıyaka Belediyesi Başkan Yardımcılarının da katıldığı ortak toplantıya katıldı. İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Karşıyaka’da devam eden projelerle birlikte, geleceğe dönük planlanan işler konusunda bilgi aldı. 

Tunç Soyer ve ekibi, Karşıyaka Belediyesi ile Karşıyaka’da yapacağı çalışmalar konusunda da karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, “Karşıyaka’nın uzun yıllardır bekleyen sorunlarına hep beraber çözüm üretme konusunda paylaştığımız ortak irade bizlere güç verdi, moral aşıladı. 

Başkanımızın toplantıya bisikletle gelmesi hepimiz için çok hoş bir sürpriz, ve her zaman hatırlayacağımız keyifli bir anı oldu. Değerli Başkanımız Tunç Soyer ve Büyükşehir Belediyemizin Yöneticilerine Karşıyaka Belediyesi ve Karşıyakalılar adına en içten teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz.” dedi. 

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!