Bizimle iletişime geçin

Haberler

LIV RACING 2021 MAYOLARINI TANITTI

Liv Racing 2021’de giyeceği mayoları tanıttı. Mayolar mor renkleri ve çiçekli deseniyle farklı bir tasarım olarak öne çıkıyor.

Liv Racing 2021 sezonunda giyeceği mayoları tanıttı. Mayolar mor renkleri ve çiçekli deseniyle farklı bir tasarım olarak öne çıkıyor.

Geçtiğimiz senelerde kadınlar pelotonunda CCC-Liv olarak gördüğümüz takım CCC’nin sponsorluktan çekilmesinin ardından yoluna Liv Racing olarak devam ediyor. WorldTour takımı olmaya devam eden Liv Racing yeni sezonda giyeceği mayolarını tanıttı. 

Klasik mayolardan ayrılan tasarımı ilk olarak Lotte Kopecky giydi. Mayo tanıtımı fotoğraflarında poz veren Kopecky ayrıca yeni renklerle yarışan ilk isim de olacak. 25 yaşındaki isim bu pazar günü düzenlenecek Belçika Cyclo-cross Ulusal Şampiyonası’nda takımı adına ilk kez yarışacak. Belçikalı sporu mayo seti hakkında “Tasarım güzel, şık, temiz ve tanınabilir.” dedi. 

Yeni adıyla sezona giren takımın yeni mayosu oldukça çarpıcı. Erkek veya kadın takımlarında genelde her aynı çizgiler, geometrik desenler ve iki renkli geçişler görürken Liv Racing mor renk seçimi ve mayonun büyük bölümünü kaplayan çiçek deseni tercihiyle farklılık yaratmış. 

Takım yeni “feminen” mayosunu, Cuore ile birlikte tasarlayıp üretti. Basın açıklamasında mayo hakkında “Kadınları her yerde temsil eden ve kadınların liderliğindeki marka ve Liv kurucusu Bonnie Tu’nun bisiklette herkesi kucaklayan vizyonunu ve çalışmalarını onurlandıran bir ifade.” diyerek tanımlandı. 

Tu, “WorldTeam kitimizin tasarımını düşünürken amacımız, pelotondan ve gelenekten sıyrılacak bir şeyler yaratmaktı. Bu kitler, kadınlar için, kadınlar tarafından bisiklet tasarladığımız şekilde yaratıldı. Bu, bir süs değil. Takımımızın gücünü ve deneyimini sembolize ediyor ve saygı duyulacak ve takdir edilecek bir şey – tıpkı onu giyecek bisikletçiler gibi.” dedi.

Liv Racing sezonu, Şubat ayında 18-21 tarihleri arasında düzenlenecek Vuelta Comunitat Valenciana Feminas ile açacak. Takım öncesinde İspanya’da kampta olacak.  

Kaynak: Cyclingnews

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

BİSİKLETLİ BİR COĞRAFYA KİTABIYDI FİKRET ALBAY

Editoryal

SALCANO SAKARYA TRANSFERE DEVAM EDİYOR

Editoryal

FAT BİKE İLE KARTEPE MACERASI

Editoryal

BREZİLYALI BİSİKLETÇİ BEYŞEHİR’DE

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!