Bizimle iletişime geçin

Haberler

“BİSİKLETSİZ ÇOCUK KALMASIN”

Muğla’nın Fethiye ilçesinde, “Bisikletsiz Çocuk Kalmasın” projesini hayata geçiren Menteşeoğlu Mahalle Muhtarı Ramazan Küçük, hayırseverlerden topladığı ve tamirini yaptırdığı 20 bisikleti çocuklara dağıttı.

Muğla’nın Fethiye ilçesinde, “Bisikletsiz Çocuk Kalmasın” projesini hayata geçiren Menteşeoğlu Mahalle Muhtarı Ramazan Küçük, hayırseverlerden topladığı ve tamirini yaptırdığı 20 bisiklet çocuklara dağıtıldı.

İHA’nın haberine göre, Muğla’nın Fethiye ilçesi Menteşeoğlu Mahallesi muhtarı olan Ramazan Küçük, bisiklet sahibi olmayan bir çocuğun yardım istemesi üzerine geçen yıl azalarıyla birlikte “Bisikletsiz Çocuk Kalmasın” projesini hayata geçirdi. Muhtar Küçük hayırseverlerden topladığı ve tamirini yaptırdığı 20 bisikleti maddi durumu iyi olmayan ailelerin çocuklarına dağıttı.

Muhtar Küçük, hayırseverlerden ve çocukları büyüyen ailelerden kullanmadıkları bisikletleri topladı. Küçük, kendi imkanları ile tamir ettirdiği 25 bisikleti, Şehit Orçun Munyas İlkokulu bahçesinde Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ve azalarıyla birlikte ihtiyacı olan çocuklara dağıttı. 

Menteşeoğlu Mahallesi muhtarı Ramazan Küçük, bisiklet dağıttı.

Proje ile ilgili gazetecilere açıklama yapan Küçük, kampanya kapsamında daha önce de çocuklara 40 bisiklet ulaştırdığını söyledi. Hayırseverlerin verdiği bisikletleri tamircide yaptırdığını anlatan Küçük, “Çocuklarımız bisiklet mutluluğunu yaşasın istiyorum. Biz küçükken imkansızlıklar nedeniyle bisikletimiz yoktu. Şimdi çocuklar bu mutluluğu yaşasın istiyorum. Bu kampanyayı devam ettireceğiz” dedi.

Etkinliğe katılan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca da açıklamalarda bulundu. Karaca, Fethiyelilerin duyarlı davranışının kendisini çok mutlu ettiğini, bu gibi etkinliklerin 41 mahallede de uygulanması gerektiğini kaydetti. İlk kez bisiklet sahibi olan Melih Kurt, çok mutlu olduğunu ifade etti.

Kaynak: İHA

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

BİSİKLETLİ BİR COĞRAFYA KİTABIYDI FİKRET ALBAY

Editoryal

SALCANO SAKARYA TRANSFERE DEVAM EDİYOR

Editoryal

FAT BİKE İLE KARTEPE MACERASI

Editoryal

BREZİLYALI BİSİKLETÇİ BEYŞEHİR’DE

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!