Bizimle iletişime geçin

Haberler

Wide Path Camper bisiklet karavanı ile kamp keyfi

Bisiklet ile kolayca taşınabilen, yolculuk sırasında küçülüp kamp yerinde büyüyebilen, yemekten uyku alanına pek çok konforlu özelliğe sahip Wide Path Camper bisiklet karavanı doğa tutkunlarının seveceği bir çok özellik sunuyor.

Doğaya ve ev dışı aktivitelere yönelmek isteyen herkesin ilgi gösterebileceği Wide Path Camper standart karavan tasarımından farklı olarak, yeni nesil bir mobil dizayn sunuyor. 

Tasarımı diğer karavanlardan ayıran en büyük fark, Wide Path Camper bisikletle taşınabilecek modellerinin de bulunması. Hafifliği ile dikkat çeken bu ürünü motorlu bir araca gerek kalmadan, bisiklet ile istenilen konuma taşıyarak kamp yapmak mümkün.

Özellikle doğa sporları ile ilgilenenler ve bisikletlilerin yoğun ilgi gösterdiği Danimarka menşeli ürün, yaklaşık 20 kilogram ağırlığında. Bisiklete takılan ek aparatlarla rahatlıkla taşınabilen karavan, kullanım kolaylığı sağlamak adına ikiye katlanıyor. 

Wide Path Camper orta bölümünde bulunan birleşim kısmı sayesinde ikiye katlanarak yarı yarıya küçülebiliyor. Bu sayede bisikletle yapılan yolculuk sırasında dönüşlerde ve engebeli yollarda büyük kolaylık sağlanıyor. 

Bisiklette kullanılabilir modelle ün kazanan ürün, araba ve kamyonet tarzı araçlarla da kullanılabiliyor. Kamp alanına ulaşıldıktan sonra araçtan ayrılan Wide Path Camper, açılarak kullanıma hazır hale geliyor.

Mini karavanın içerisinde dört kişi kapasiteli oturma alanı, yemek masası ve iki kişilik yatak bulunuyor. Yatak kısmının altında otuz litrelik bir saklama alanı mevcut. Şaşırtıcı derecede küçük görünen portatif karavanın içinde bu kadar fazla imkan barındırması, kullanıcıların da ilgisini çekiyor.

Karavandaki oturma alanı kaldırılarak 90 cm en ve 200 cm boyunda iki kişilik yatak elde edilebiliyor. Sağlam ve korunaklı dış yüzey, kamp sırasında güvenlik sağlıyor. Özel yalıtım malzemeleri ile üretilen ürün, hafif olmasına rağmen oldukça dayanıklı. Yağmurlu havalarda da kullanılabilecek şekilde tasarlanan karavan son yılların tasarım harikalarından biri olarak tanımlanıyor.

Kendi enerjisini üreten bir karavan

Beyaz ve kırmızı renk seçeneği bulunan ürüne ilerleyen dönemlerde yeni tasarımlar ekleneceği öngörülüyor. Karavan standart olarak satın alınabileceği gibi, ekstra ücret ödenerek satın alınabilecek seçenekleri de bulunuyor. Daha fazla konfor ve daha rahat bir kamp keyfi isteyenler için birkaç farklı seçenek sunuluyor.

Karavanla birlikte verilen 5 cm kalınlığındaki oturma alanı ve yatak için kullanılabilen minderler, 10 cm kalınlığında olanlarla değiştirilebiliyor. Aynı zamanda karavanın dış mekanında vakit geçirmek için tasarlanan bir tente, kamp sandalyeleri, masa örtüsü, dış mekanda yemek pişirmek için mini yemek masası ve pişirme ekipmanları da tercih edilebiliyor. 

Tüm bunların dışında, karavanın sunduğu en önemli ek imkan ise güneş panelleri olarak görülüyor. Güneş panelini tercih ederek dilediğiniz yerde uzun süre konaklayabilir ve kendi enerjinizi üretme deneyimini yaşayabilirsiniz.

Fiyatlar ve daha fazla bilgi için Wide Path Camper’ın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Milliyet

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!