Bizimle iletişime geçin

Haberler

TUR 2021 3.Etap İçin Yarışçılar Yorumlarını Paylaştı

56. Cumhurbaşkanlığı Turu 3. etabı bugün Beyşehir-Alanya rotasında tüm heyecanıyla devam ediyor.

Fotoğraf Yücel Çakıroğlu

İkinci etabı Konya-Konya rotasında gerçekleşen 56. Cumhurbaşkanlığı Turu 3. etabı bugün Beyşehir-Alanya rotasında başladı. Tur heyecanı aynı hızıyla devam ederken 3. etap startı öncesi yarışçıların etapla ilgili düşüncelerini not ettik.

Eduard Grosu

İkinci kategori tırmanışın zorlu geçmesini bekliyorum. Umarım birileri yokuşu daha zorlu hale getirir. Burada iyi bir takımımız var ve yokuşu kontrol edebileceğimizi düşünüyorum. Beklentim yokuştan sonra önde kalmak. Sprint için kaç kişilik bir ekip kalacak buna bakacağız.

50-70 kişilik bir peloton bekliyorum son bölümde.  Sadeleşmiş bir grupla sprinte girmeyi tercih ederim. Pozisyon alma mücadelesi zorlu olacak çünkü şu an herkesin bacakları daha çok taze.

Jasper Philipsen

Bugün sahile ineceğiz ve sıcak havaya kavuşacağız, etabın önemi bu benim için. Dün son bölümde hızım biraz eksikti. İyi bacaklarımı bulamadım ve galibiyeti alamadığım için bir bahanem yok. Bugün geniş yollardan ilerleyeceğiz. Hızlı bir son bölüm bekliyorum. Önde yer almaya çalışacağız.

Alex Dowsett

Bugün lead-out treninde çalışacağım. Son bölümde en önde olduğumuzdan emin olmak istiyoruz. Parkurun ilk kısmında bacaklarımızı fazla yormamaya çalışacağız. Çünkü son bölüm çok hızlı geçecek, gücümüzü saklamamız gerekiyor.

Burada bir genel klasman iddiamız yok. Berwick daha çok genç bu yüzden üzerinde herhangi bir genel klasman baskısı yok.

Arvid de Kleijn

Bugün öncelikle tırmanışta geride kalmamaya çalışacağım. Toplu bir sprint bekliyorum. Hızlı bir finiş bekliyorum, benim için diğer lead-out trenleriyle mücadele etmek kritik olacak. Bugün etabın sonunda göreceğimiz düz ve geniş yollar bana daha uygun. Bu yüzden toplu sprintte önde kalmaya çalışacağım.

Stanislaw Aniolkowski

2.etaptaki bacaklarımı bulmak istiyorum. Teknik finiş olmaması bizim işimizi kolaylaştıracak. Son bölüm çok hızlı geçilecek viraj olmadığı için. İyi pozisyon almak çok önemli bizim için. Ben daha çok teknik finişleri seviyorum. Bugün iyi bir kadansa ihtiyacım var son kısımda. Büyük aynakolun 55 dişli olması lazım, fakat bende 54 dişli var. Düz yolda sorun çıkarabilir.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

S&C JAI HINDLEY

Editoryal

“Tadej Pogačar, Hinault ve Merckx’den bile daha iyi”

Haberler

Çin’in Bisiklet Mezarlıkları Görüntülendi

Haberler

UCI Dağ Bisikleti Dünya Kupası’nda yeni sezon başlıyor!

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!